CPV 80000000
Riigihanked – Haridus- ja koolitusteenused
Tendova jälgib kõiki selle sektori TED-teateid kõigis 27 EL-i liikmesriigis. Allpool on viimati avaldatud hanked — kasutage täisotsingut, et filtreerida märksõna, riigi ja tähtaja järgi.
Andmeallikas: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-ala ülepiirangutega tellimused.
466 pakkumist leitud
Svédország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Utbildning: Svenska som andraspråk 15 hp
Örebro kommunRootsiEducation and training servicesTähtajaks on 31 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Lettország – Képzési programmal kapcsolatos szolgáltatások – Muzejpedagoģisko programmu sagatavošana, testēšana un apmācība
Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejsLätiTraining programme servicesYouth education servicesTähtajaks on 31 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Észtország – Felnőtt- és egyéb oktatási szolgáltatások – Laotöötaja-tõstukijuhi koolitus
Eesti TöötukassaEestiAdult and other education servicesTähtajaks on 26 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Lengyelország – Műszaki képzési szolgáltatások – Usługa szkolenia dla potrzeb bezpieczeństwa teleinformatycznego
Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił ZbrojnychPoolaTechnical training servicesTähtajaks on 31 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Hollandia – Képzési szolgáltatások – Opleiden, Trainen en Oefenen interne calamiteitenorganisatie
MeerinzichtHollandTraining servicesSafety training servicesTähtajaks on 46 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Spanyolország – Iskola előtti oktatási szolgáltatások – Contractació dels serveis de l'Escola Bressol Municipal l'Ametller
Ajuntament de l'Ametlla del VallèsHispaaniaPre-school education servicesTähtajaks on 31 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Olaszország – Különleges oktatási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA PER LA STIPULA DI UN ACCORDO QUADRO CON UN UNICO OPERATORE ECONOMICO AVENTE AD OGGETTO LA SUCCESSIVA CONCLUSIONE DI SINGOLI CONTRATTI RELATIVI AL SERVIZIO DI CORREZIONE/CODIFICA DELLE DOMANDE APERTE DELLE PROVE DI PRE-TEST, ANCORAGGIO, RILEVAZIONI NAZIONALI E PROVE SUL CAMPO E STUDI PRINCIPALI DELLE RILEVAZIONI INTERNAZIONALI (NEI FORMATI CARTACEI E/O COMPUTER BASED CBT) E RELATI
INVALSIItaaliaSpecial education servicesTähtajaks on 33 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Spanyolország – Oktatási és képzési szolgáltatások – El objeto del presente contrato es la prestación de diversos servicios musicales del Ayuntamiento de Ciutadella de Menorca, por lotes. Lote 1: Servicio de dirección, docencia y gestión de la Escuela de Música y artes escénicas y Lote 2: Servicio de banda de música.
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Ciutadella de MenorcaHispaaniaEducation and training servicesBand entertainment servicesTähtajaks on 28 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Portugália – Elemi oktatási szolgáltatások – Desenvolvimento de Atividades Educativas - AEC (Atividades de Enriquecimento Curricular) e Ensino de Inglês no Pré-Escolar - Ano letivo 2026/2027
Município de AmarantePortugalPrimary education servicesTähtajaks on 28 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Franciaország – Járművezető-iskolai szolgáltatások – PERMIS POIDS LOURDS, REMORQUES ET CACES - SDIS 28
SDIS 28PrantsusmaaDriving-school servicesTähtajaks on 31 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Olaszország – Oktatási és képzési szolgáltatások – AFFIDAMENTO DEI SERVIZI EDUCATIVI SCOLASTICI COMUNALI
CENTRALE DI COMMITTENZA CASALE MONFERRATOItaaliaEducation and training servicesTähtajaks on 35 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Németország – Oktatási és képzési szolgáltatások – REZ BBSAT 45ind We are strong JC Berlin Neukölln
Bundesagentur für Arbeit, Regionales Einkaufszentrum BB/SATSaksamaaEducation and training servicesTähtajaks on 26 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Románia – Szakmai továbbképzési szolgáltatások – Servicii de formare profesională pentru consolidarea competențelor în domeniul performanței fondurilor UE - cod SMIS 318850
Ministerul Investițiilor și Proiectelor EuropeneRumeeniaVocational training servicesSeminar organisation servicesHotel meeting and conference servicesTähtajaks on 31 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Málta – Oktatási és képzési szolgáltatások – CT2316/2026 - Tender for the Provision of Operational Support Services for Service Users Residing in Birzebbuga Falling under the remit of Aġenzija Sapport - Re issue CT2136/2026
Department of ContractsMaltaEducation and training servicesTraining servicesSpecialist training servicesTähtajaks on 21 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Lengyelország – Egészségügyi oktatási szolgáltatások – CP.251.1168.2026, kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na organizacji kursów dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego, realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)”, współfinansowanego ze środków EFS
Centrum Medycznego Kształcenia PodyplomowegoPoolaMedical education servicesTähtajaks on 20 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Spanyolország – Műszaki képzési szolgáltatások – Servicio de formación en la instalación nuclear Vandellós I
Empresa Nacional de Residuos Radiactivos, S.A., S.M.E. (ENRESA)HispaaniaTechnical training servicesTähtajaks on 32 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Franciaország – Oktatási és képzési szolgáltatások – ACC Coaching individuel SNCF Réseau
SNCF RESEAUPrantsusmaaEducation and training servicesAegumiskuupäeva ei antudAvaldatud 02. sept 2026
Franciaország – Képzési szolgáltatások – Prestations de formations en anglais
ASNR FONTENAYPrantsusmaaTraining servicesTähtajaks on 32 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Hollandia – Elsősegély-nyújtási képzési szolgáltatások – Europese openbare aanbestedingsprocedure levering integrale BHV-dienstverlening t.b.v. gemeente Venlo
Gemeente VenloHollandFirst-aid training servicesSafety consultancy servicesTähtajaks on 3 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Olaszország – Iskola előtti oktatási szolgáltatások – COMUNE DI POLLENA TROCCHIA (NA): SERVIZIO GESTIONE ASILO NIDO PER MASSIMO N.96 SETTIMANE PERIODO SETTEMBRE 2026 - LUGLIO 2028
Agenzia Locale di Sviluppo dei Comuni dell'Area Nolana S.C.P.A.ItaaliaPre-school education servicesTähtajaks on 32 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Ausztria – Oktatási és képzési szolgáltatások – Land Oberösterreich - Deutschkurse
Land Oberösterreich, Amt der oö. Landesregierung Direktion Soziales und Gesundheit, Abteilung SozialesAustriaEducation and training servicesTraining servicesProvision of language coursesTähtajaks on 27 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Litvánia – Szakképzési szolgáltatások – Artimos oro paramos paslauga (pagal VPAGSSĮ)
Lietuvos kariuomenės Specialiųjų operacijų pajėgų Mokymo ir kovinės paramos centrasLeeduSpecialist training servicesAegumiskuupäeva ei antudAvaldatud 02. sept 2026
Franciaország – Szakmai továbbképzési szolgáltatások – Prestations de formation à l’obtention du permis de conduire AM au profit des centres EPIDE
EPIDEPrantsusmaaVocational training servicesTähtajaks on 27 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Franciaország – Szakmai továbbképzési szolgáltatások – Marché de prestation d'accompagnement à la mobilité géographique dans le cadre du projet "ERASMUS+" au bénéfice des personnes à la recherche d'un emploi de la Région Corse
FRANCE TRAVAIL - CORSEPrantsusmaaVocational training servicesGuidance and counselling servicesSocial servicesTähtajaks on 40 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Németország – Felnőtt- és egyéb oktatási szolgáltatások – REZ BBSAT 45ind Einzelcoaching JC Berlin Tempelhof-Schöneberg
Bundesagentur für Arbeit, Regionales Einkaufszentrum BB/SATSaksamaaAdult and other education servicesTähtajaks on 26 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Hanked riigiti
Hanked sektori järgi
- Põllumajandussaadused, loomakasvatus-, kalandus-, metsandus- ja seonduvad tooted
- Naftatooted, kütused, elekter ja muud energiaallikad
- Kaevandustooted, mitteväärismetallid ja seonduvad tooted
- Toiduained, joogid ja tubakas ja seonduvad tooted
- Põllutöömasinad
- Rõivad, jalatsid, reisitarbed ja manused
- Nahk ja tekstiilriie, plast- ja kummimaterjalid
- Trükised ja seonduvad tooted
- Keemiatooted
- Kontorimasinad ja arvutid, nende seadmed ja tarvikud, v.a mööbel ja tarkvarapaketid
- Elektrimasinad, -aparaadid, -seadmed ja -tarvikud; valgustus
- Raadio-, televisiooni-, kommunikatsiooni-, teleside- ja sellega seotud seadmed
- Meditsiiniseadmed, farmaatsiatooted ja isikuhooldustooted
- Transpordivahendid ja seonduvad lisatooted
- Turva-, tuletõrje-, politsei- ja kaitseseadmed
- Muusikariistad, spordikaubad, mängud, mänguasjad, käsitöö- ja kunstitarbed ning -tarvikud
- Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid)
- Mööbel (sh kontorimööbel), sisustus, kodumasinad (v.a valgustus) ja puhastusvahendid
- Kogutud ja puhastatud vesi
- Tööstusmasinad
- Kaevandus-, karjääri- ja ehitusmasinad
- Ehituskonstruktsioonid ja -materjalid; ehituse abimaterjalid (v.a elektriseadmed)
- Ehitustööd
- Tarkvarapaketid ja infosüsteemid
- Remondi- ja hooldusteenused
- Paigaldusteenused (v.a tarkvara)
- Hotelli-, restorani- ja jaemüügiteenused
- Transporditeenused (v.a jäätmetransport)
- Tugi- ja abiveoteenused; reisibürooteenused
- Posti- ja telekommunikatsiooniteenused
- Kommunaalteenused
- Finantsvahendus- ja kindlustusteenused
- Kinnisvarateenused
- Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused
- IT-teenused: nõuande-, tarkvaraarendus-, Interneti- ja tugiteenused
- Uurimis- ja arendusteenused ja seonduvad nõustamisteenused
- Riigihaldus-, kaitse- ja sotsiaalkindlustusteenused
- Nafta- ja gaasitööstusega seotud teenused
- Põllumajandus-, metsandus-, aiandus-, vesiviljelus- ja mesindusteenused
- Õigus-, turundus-, nõustamis-, värbamis-, trüki- ja turvaalased kommertsteenused
- Tervishoiu ja sotsiaaltöö teenused
- Reovee- ja jäätmekõrvaldusteenused, puhastus- ja keskkonnateenused
- Vabaaja-, kultuuri- ja sporditeenused
- Muud ühiskondlikud, sotsiaal- ja isikuteenused