CPV 55000000
Riigihanked – Hotelli-, restorani- ja jaemüügiteenused
Tendova jälgib kõiki selle sektori TED-teateid kõigis 27 EL-i liikmesriigis. Allpool on viimati avaldatud hanked — kasutage täisotsingut, et filtreerida märksõna, riigi ja tähtaja järgi.
Andmeallikas: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-ala ülepiirangutega tellimused.
482 pakkumist leitud
Franciaország – Szállodai szállásszolgáltatás – Ght_PRES_2026-228_AOO_Prestation D'Hébergement
CHU SAINT ETIENNEPrantsusmaaHotel accommodation servicesTähtajaks on 32 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Németország – Iskolai élelmezési szolgáltatások – Catering Betrieb der Mensa und des Kiosks im Internat Schloss Hansenberg
Land Hessen, vertreten durch das Hessische Competence Center -Beschaffungen-SaksamaaSchool catering servicesTähtajaks on 30 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Olaszország – Iskolai élelmezési szolgáltatások – SERVIZIO DI RISTORAZIONE SCOLASTICA DESTINATO AGLI ALUNNI DELLE SCUOLE E ALTRI UTENTI DELL’UNIONE DEI COMUNI DI BASIANO E DI MASATE
CENTRALE UNICA DI COMMITTENZA CAPOFILA COMUNE DI VIMODRONEItaaliaSchool catering servicesTähtajaks on 18 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Németország – Étkezdei szolgáltatások – Schulverpflegung
Kreis Offenbach - FD GebäudewirtschaftSaksamaaCanteen servicesTähtajaks on 24 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Lengyelország – Ételfőzési szolgáltatások – Usługa gastronomiczna w zakresie przygotowywania i dystrybucji posiłków wraz z wynajęciem obiektu kuchni.
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 3 w RybnikuPoolaMeal-cooking servicesMeal-preparation servicesCatering servicesTähtajaks on 6 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Németország – Büféüzemeltetési szolgáltatások – BV1 26 MoKa RK S/002 - Vergabe über die bewirtschaftete Betreuung am StO Laupheim
Verpflegungsamt der BundeswehrSaksamaaCanteen management servicesCanteen and catering servicesHotel, restaurant and retail trade servicesAegumiskuupäeva ei antudAvaldatud 02. sept 2026
Spanyolország – Éttermi és felszolgálási szolgáltatások – Contrato mixto de servicios y concesión de servicios de cafetería y cocina para el Hospital de Coslada de ASEPEYO, Mutua Colaboradora con la Seguridad Social, núm. 151.
Subdirección General Sanitaria de ASEPEYO. Mutua Colaboradora con la Seguridad Social. num. 151HispaaniaRestaurant and food-serving servicesHotel, restaurant and retail trade servicesTähtajaks on 26 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Írország – Étkezdei és élelmezési szolgáltatások – RFT for the provision of Catering and Hospitality Services for Longford Government Buildings, Ballinalee Road, Longford, Co. Longford
Department of Social Protection_349IirimaaCanteen and catering servicesCanteen servicesCanteen management servicesTähtajaks on 27 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Bulgária – Szállodai szállásszolgáltatás – ОСИГУРЯВАНЕ НА ХОТЕЛСКО НАСТАНЯВАНЕ НА ТЕРИТОРИЯТА НА СТРАНАТА И ИЗВЪН НЕЯ ЗА НУЖДИТЕ НА НАРОДЕН ТЕАТЪР „ИВАН ВАЗОВ“ – ГР. СОФИЯ
НАРОДЕН ТЕАТЪР "ИВАН ВАЗОВ"BulgaariaHotel accommodation servicesTähtajaks on 27 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Lengyelország – Ételkészítési szolgáltatások – Świadczenie usług związanych z przygotowaniem całodziennego wyżywienia z uwzględnieniem diet i kaloryczności dla pacjentów Szpitala Świętej Trójcy, Centrum Zdrowia Psychicznego – Dzienny Oddział Psychiatryczny oraz Zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego w Płocku
Płocki Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o.PoolaMeal-preparation servicesTähtajaks on 30 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Franciaország – Szállodai szállásszolgáltatás – ACCORD CADRE RELATIF A L'ACHAT DE NUITEES DE MISE A L'ABRI DES PUBLICS PRECAIRES ET VULNERABLES EN REGION CENTRE-VAL DE LOIRE
SGAR PFRAPrantsusmaaHotel accommodation servicesHotel, restaurant and retail trade servicesTähtajaks on 30 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Bulgária – Iskolai élelmezési szolgáltatások – Приготвяне и доставка на готова храна за обедно хранене за учениците от І до ІV клас на СУ "Летец Христо Топракчиев"
СРЕДНО УЧИЛИЩЕ "ЛЕТЕЦ ХРИСТО ТОПРАКЧИЕВ"BulgaariaSchool catering servicesTähtajaks on 30 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Franciaország – Lakókocsis kemping szolgáltatások – Gestion des aires d'accueil des gens du voyage de la Communauté d'Agglomération du Pays de Meaux.
COMMUNAUTE D'AGGLOMERATION DU PAYS DE MEAUXPrantsusmaaCaravan-site servicesProvision of services to the communityTähtajaks on 27 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Olaszország – Éttermi és felszolgálási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA PER L’APPALTO DEL SERVIZIO DI RISTORAZIONE A FAVORE DI PERSONE ANZIANE DELLA R.S.A. “CENTRO RESIDENZIALE MATTEO REMAGGI – AZIENDA PUBBLICA DI SERVIZI ALLA PERSONA” DI CASCINA PER 36 MESI CON OPZIONE DI PROSECUZIONE FINO AD ULTERIORI 24 MESI
Confservizi Cispel ToscanaItaaliaRestaurant and food-serving servicesTähtajaks on 27 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Dánia – Éttermi és felszolgálási szolgáltatások – Food & Beverage - 1 location
Københavns Lufthavne A/STaaniRestaurant and food-serving servicesAegumiskuupäeva ei antudAvaldatud 02. sept 2026
Spanyolország – Étkezdei és egyéb korlátozott vevőkörű büfészolgáltatás – Ofrecer el servicio de bar cafetería con criterios saludables y sostenibles que conlleva prestaciones directas a favor de la ciudadanía en distintos Centros de la UCM
Rectorado de la Universidad Complutense de MadridHispaaniaCanteen and other restricted-clientele cafeteria servicesTähtajaks on 27 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Írország – Szállodaipari, éttermi és kiskereskedelmi szolgáltatások – P21114 T1 Atrium Foodvenience
daa plcIirimaaHotel, restaurant and retail trade servicesCoffee, tea and related productsFood, beverages, tobacco and related productsAegumiskuupäeva ei antudAvaldatud 02. sept 2026
Franciaország – Büfészolgáltatás – Exploitation d’un espace cafétéria-boutique et d'une conciergerie, mise à disposition des patients d'abonnements de TV, de téléphone et mise à disposition de distributeurs automatiques pour le CH de l’Arrondissement de Montreuil-sur-mer et le CH d’Hesdin-la-Forêt
CHU Amiens-Picardie (Etablissement support du GHT SLS)PrantsusmaaCafeteria servicesVending machinesTelevision servicesTähtajaks on 25 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Olaszország – Ételkészítési szolgáltatások – GARA RISTORAZIONE ASL 1
AreaCom - Agenzia regionale dell'Abruzzo per la CommittenzaItaaliaMeal-preparation servicesTähtajaks on 37 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Lengyelország – Szállodai találkozókkal és konferenciákkal kapcsolatos szolgáltatások – Zakup usługi hotelarskiej, gastronomicznej i konferencyjnej dla uczestników odprawy w terminie 07-09.10.2026 r.
KOMENDA GŁÓWNA POLICJIPoolaHotel meeting and conference servicesRestaurant and food-serving servicesTähtajaks on 13 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Norvégia – Szállodaipari, éttermi és kiskereskedelmi szolgáltatások – Procurement of hotel services - individual overnight stays
Vestland fylkeskommuneNorraHotel, restaurant and retail trade servicesHotel servicesHotel accommodation servicesTähtajaks on 30 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Franciaország – Élelmezési szolgáltatások – Prestations de traiteur au profit de la Ville - Buffets et assortiments salés sucrés
Ville de MarseillePrantsusmaaCatering servicesTähtajaks on 4 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Spanyolország – Iskolai élelmezési szolgáltatások – Servicio de Comedor y Cocina en las Escuelas Infantiles Municipales del Ayuntamiento de Almonte
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de AlmonteHispaaniaSchool catering servicesMeal-serving servicesMeal-preparation servicesTähtajaks on 13 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Németország – Élelmezési szolgáltatások – Messe Augsburg: Bewirtung auf Veranstaltungen und Besprechungen
Messe Augsburg ASMV GmbHSaksamaaCatering servicesRestaurant and food-serving servicesAegumiskuupäeva ei antudAvaldatud 02. sept 2026
Svédország – Szállodaipari, éttermi és kiskereskedelmi szolgáltatások – Leasing av kaffeautomater, samt köp av tillhörande förbrukningsvaror
Stockholmsmässan AktiebolagRootsiHotel, restaurant and retail trade servicesCoffee, tea and related productsElectric coffee makersTähtajaks on 26 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Hanked riigiti
Hanked sektori järgi
- Põllumajandussaadused, loomakasvatus-, kalandus-, metsandus- ja seonduvad tooted
- Naftatooted, kütused, elekter ja muud energiaallikad
- Kaevandustooted, mitteväärismetallid ja seonduvad tooted
- Toiduained, joogid ja tubakas ja seonduvad tooted
- Põllutöömasinad
- Rõivad, jalatsid, reisitarbed ja manused
- Nahk ja tekstiilriie, plast- ja kummimaterjalid
- Trükised ja seonduvad tooted
- Keemiatooted
- Kontorimasinad ja arvutid, nende seadmed ja tarvikud, v.a mööbel ja tarkvarapaketid
- Elektrimasinad, -aparaadid, -seadmed ja -tarvikud; valgustus
- Raadio-, televisiooni-, kommunikatsiooni-, teleside- ja sellega seotud seadmed
- Meditsiiniseadmed, farmaatsiatooted ja isikuhooldustooted
- Transpordivahendid ja seonduvad lisatooted
- Turva-, tuletõrje-, politsei- ja kaitseseadmed
- Muusikariistad, spordikaubad, mängud, mänguasjad, käsitöö- ja kunstitarbed ning -tarvikud
- Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid)
- Mööbel (sh kontorimööbel), sisustus, kodumasinad (v.a valgustus) ja puhastusvahendid
- Kogutud ja puhastatud vesi
- Tööstusmasinad
- Kaevandus-, karjääri- ja ehitusmasinad
- Ehituskonstruktsioonid ja -materjalid; ehituse abimaterjalid (v.a elektriseadmed)
- Ehitustööd
- Tarkvarapaketid ja infosüsteemid
- Remondi- ja hooldusteenused
- Paigaldusteenused (v.a tarkvara)
- Transporditeenused (v.a jäätmetransport)
- Tugi- ja abiveoteenused; reisibürooteenused
- Posti- ja telekommunikatsiooniteenused
- Kommunaalteenused
- Finantsvahendus- ja kindlustusteenused
- Kinnisvarateenused
- Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused
- IT-teenused: nõuande-, tarkvaraarendus-, Interneti- ja tugiteenused
- Uurimis- ja arendusteenused ja seonduvad nõustamisteenused
- Riigihaldus-, kaitse- ja sotsiaalkindlustusteenused
- Nafta- ja gaasitööstusega seotud teenused
- Põllumajandus-, metsandus-, aiandus-, vesiviljelus- ja mesindusteenused
- Õigus-, turundus-, nõustamis-, värbamis-, trüki- ja turvaalased kommertsteenused
- Haridus- ja koolitusteenused
- Tervishoiu ja sotsiaaltöö teenused
- Reovee- ja jäätmekõrvaldusteenused, puhastus- ja keskkonnateenused
- Vabaaja-, kultuuri- ja sporditeenused
- Muud ühiskondlikud, sotsiaal- ja isikuteenused