CPV 09000000
Riigihanked – Naftatooted, kütused, elekter ja muud energiaallikad
Tendova jälgib kõiki selle sektori TED-teateid kõigis 27 EL-i liikmesriigis. Allpool on viimati avaldatud hanked — kasutage täisotsingut, et filtreerida märksõna, riigi ja tähtaja järgi.
Andmeallikas: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-ala ülepiirangutega tellimused.
894 pakkumist leitud
Görögország – Kőolaj és párlatok – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΩΔΕΙΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣKreekaPetroleum and distillatesUnleaded petrolDiesel oilTähtajaks on 39 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Lengyelország – Villamos energia – Zakup energii elektrycznej
Gmina Miasta GdańskaPoolaElectricityElectricity distributionTähtajaks on 11 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Románia – Villamos energia – Acord cadru de furnizare energie electrica
TRANS-BUS S.A. BUZAURumeeniaElectricityTähtajaks on 8 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Németország – Villamos energia – Stromausschreibung Kreis Gütersloh 2027/2028/2029
Kreis Gütersloh, vertreten durch die KUBUS Kommunalberatung und Service GmbHSaksamaaElectricityTähtajaks on 29 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Lengyelország – Radioaktív izotópok – 248/PN/2026 - Sukcesywna dostawa 18F-DCFPyl (piflufolastat 18F) dla UCK
Uniwersyteckie Centrum KlinicznePoolaRadio-isotopesTähtajaks on 30 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Németország – Földgáz – Erdgasausschreibung Stadt Monschau 2027 - 2029
Stadt Monschau, vertreten durch die KUBUS Kommunalberatung und Service GmbHSaksamaaNatural gasTähtajaks on 29 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Lengyelország – Villamos energia – ZAOPATRZENIE PSSE MEDIA OPERATOR SP. Z O.O. W ENERGIĘ ELEKTRYCZNĄ NA ROK 2027
PSSE Media Operator Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąPoolaElectricityTähtajaks on 29 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Görögország – Kőolaj és párlatok – ΔΙΑΚ. 1/26
ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣKreekaPetroleum and distillatesDiesel oilUnleaded petrolTähtajaks on 29 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Lengyelország – Villamos energia, fűtés, nap- és nukleáris energia – ENERGIA ELEKTRYCZNA -dostawa energii elektrycznej do obiektów Służby Ochrony Państwa
Służba Ochrony PaństwaPoolaElectricity, heating, solar and nuclear energyTähtajaks on 29 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Portugália – Propán és bután – CONCURSO PÚBLICO INTERNACIONAL N.º 10/2026 PARA A CELEBRAÇÃO DO ACORDO QUADRO PARA FORNECIMENTO DE GÁS
CI-AMAL - Comunidade Intermunicipal do AlgarvePortugalPropane and butaneTähtajaks on 26 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Spanyolország – Dízelolaj – Suministro de gasoil A y gasoil C a domicilio, para diferentes edificios del CIE
Consell Executiu del Consell Insular d'EivissaHispaaniaDiesel oilPetroleum products, fuel, electricity and other sources of energyTähtajaks on 29 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Szlovénia – Tüzelőanyagok – OSKRBA S POGONSKIM GORIVOM
OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKESloveeniaFuelsTähtajaks on 32 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Lengyelország – Villamos energia, fűtés, nap- és nukleáris energia – Dostawa energii elektrycznej dla Muzeum Sztuki w Łodzi
Muzeum Sztuki w ŁodziPoolaElectricity, heating, solar and nuclear energyElectricityTähtajaks on 30 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Franciaország – Gázolaj – FOURNITURE DE CARBURANTS A LA POMPE PAR CARTES ACCREDITIVES POUR L'ENSEMBLE DES VEHICULES DE LA COMMUNAUTE DE COMMUNES
Communauté de Communes du Pays de Mortagne (85)PrantsusmaaGas oilsUnleaded petrolAgency fuel cardsTähtajaks on 32 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Németország – Villamos energia – Offenes Verfahren
Trink- und Abwasserzweckverband VorharzSaksamaaElectricityTähtajaks on 30 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Lengyelország – Tüzelőanyagok – Dostawa paliw do Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
Uniwersytet Przyrodniczy w LubliniePoolaFuelsUnleaded petrolDiesel oilTähtajaks on 10 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Belgium – Kőolajtermékek, tüzelőanyagok, villamos energia és egyéb energiaforrások – Fourniture de gasoil de chauffage pour l'année 2027
Ville de WalcourtBelgiaPetroleum products, fuel, electricity and other sources of energyTähtajaks on 37 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Írország – Villamos energia – Supply of renewable electricity
Port of Waterford CompanyIirimaaElectricityElectricity suppliesTähtajaks on 26 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Lengyelország – Napelemek – Budowa odnawialnych źródeł energii na terenie Miasta i Gminy Włodowice (II postępowanie)
Miasto i Gmina WłodowicePoolaSolar panelsSolar photovoltaic modulesBuilding installation workTähtajaks on 19 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Lengyelország – Villamos energia – Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb 11 jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie w okresie od 01 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r.
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody PolskiePoolaElectricityTähtajaks on 19 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Németország – Villamos energia – Stromausschreibung Gemeinde Haimhausen 2027/2028/2029
Gemeinde Haimhausen, vertreten durch die KUBUS Kommunalberatung und Service GmbHSaksamaaElectricityTähtajaks on 30 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Horvátország – Villamos energia – Nabava električne energije
Hrvatske ceste d.o.o.HorvaatiaElectricityTähtajaks on 29 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Lengyelország – Villamos energia – Świadczenie usług w zakresie sprzedaży energii elektrycznej dla UG Zielonki oraz jednostek podległych na terenie Gminy Zielonki w latach 2027 - 2028
GMINA ZIELONKIPoolaElectricityTähtajaks on 30 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Lengyelország – Fényelektromos napelemmodulok – "Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych w budynkach będących własnością Gminy Godów"
Gmina GodówPoolaSolar photovoltaic modulesElectrical wiring and fitting workElectrical wiring workTähtajaks on 5 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Lengyelország – Földgáz – Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego typu E oraz zaazotowanego Ls do obiektów Morskiego Oddziału Straży Granicznej
MORSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJPoolaNatural gasGas distributionTähtajaks on 30 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Hanked riigiti
Hanked sektori järgi
- Põllumajandussaadused, loomakasvatus-, kalandus-, metsandus- ja seonduvad tooted
- Kaevandustooted, mitteväärismetallid ja seonduvad tooted
- Toiduained, joogid ja tubakas ja seonduvad tooted
- Põllutöömasinad
- Rõivad, jalatsid, reisitarbed ja manused
- Nahk ja tekstiilriie, plast- ja kummimaterjalid
- Trükised ja seonduvad tooted
- Keemiatooted
- Kontorimasinad ja arvutid, nende seadmed ja tarvikud, v.a mööbel ja tarkvarapaketid
- Elektrimasinad, -aparaadid, -seadmed ja -tarvikud; valgustus
- Raadio-, televisiooni-, kommunikatsiooni-, teleside- ja sellega seotud seadmed
- Meditsiiniseadmed, farmaatsiatooted ja isikuhooldustooted
- Transpordivahendid ja seonduvad lisatooted
- Turva-, tuletõrje-, politsei- ja kaitseseadmed
- Muusikariistad, spordikaubad, mängud, mänguasjad, käsitöö- ja kunstitarbed ning -tarvikud
- Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid)
- Mööbel (sh kontorimööbel), sisustus, kodumasinad (v.a valgustus) ja puhastusvahendid
- Kogutud ja puhastatud vesi
- Tööstusmasinad
- Kaevandus-, karjääri- ja ehitusmasinad
- Ehituskonstruktsioonid ja -materjalid; ehituse abimaterjalid (v.a elektriseadmed)
- Ehitustööd
- Tarkvarapaketid ja infosüsteemid
- Remondi- ja hooldusteenused
- Paigaldusteenused (v.a tarkvara)
- Hotelli-, restorani- ja jaemüügiteenused
- Transporditeenused (v.a jäätmetransport)
- Tugi- ja abiveoteenused; reisibürooteenused
- Posti- ja telekommunikatsiooniteenused
- Kommunaalteenused
- Finantsvahendus- ja kindlustusteenused
- Kinnisvarateenused
- Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused
- IT-teenused: nõuande-, tarkvaraarendus-, Interneti- ja tugiteenused
- Uurimis- ja arendusteenused ja seonduvad nõustamisteenused
- Riigihaldus-, kaitse- ja sotsiaalkindlustusteenused
- Nafta- ja gaasitööstusega seotud teenused
- Põllumajandus-, metsandus-, aiandus-, vesiviljelus- ja mesindusteenused
- Õigus-, turundus-, nõustamis-, värbamis-, trüki- ja turvaalased kommertsteenused
- Haridus- ja koolitusteenused
- Tervishoiu ja sotsiaaltöö teenused
- Reovee- ja jäätmekõrvaldusteenused, puhastus- ja keskkonnateenused
- Vabaaja-, kultuuri- ja sporditeenused
- Muud ühiskondlikud, sotsiaal- ja isikuteenused