CPV 63000000
Riigihanked – Tugi- ja abiveoteenused; reisibürooteenused
Tendova jälgib kõiki selle sektori TED-teateid kõigis 27 EL-i liikmesriigis. Allpool on viimati avaldatud hanked — kasutage täisotsingut, et filtreerida märksõna, riigi ja tähtaja järgi.
Andmeallikas: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-ala ülepiirangutega tellimused.
296 pakkumist leitud
Franciaország – Árukezelési és tárolási szolgáltatások – Prestations de déménagement, de garde meuble et de nettoyage dans le cadre d’évacuation en application des pouvoirs de polices du Maire, et prestations de déménagement au sein des bâtiments municipaux
COMMUNE DE SAINT-DENISPrantsusmaaCargo handling and storage servicesCleaning servicesStorage and warehousing servicesTähtajaks on 30 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Litvánia – Utazási irodák, utazásszervezők szolgáltatásai és idegenvezetői szolgáltatások – Kelionių organizavimo ir kitos paslaugos
Kauno jėzuitų gimnazijaLeeduTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesTähtajaks on 4 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Lengyelország – Vasúti szállítást támogató szolgáltatások – Utrzymanie infrastruktury kolejowej bocznicy PGG S.A. Oddział Piast-Ziemowit Ruch Ziemowit” z podziałem na dwa zadania: Zadanie nr 1 - Diagnostyka, konserwacja i bieżące utrzymanie infrastruktury kolejowej wraz z usługą oraz dostawą elementów niezbędnych do realizacji napraw bieżących Zadanie nr 2 - Kompleksowa naprawa infrastruktury kolejowej
Polska Grupa Górnicza S.A.PoolaSupport services for railway transportRailway-track maintenance servicesRailway signalling worksTähtajaks on 10 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Olaszország – Turistainformációs szolgáltatások – S26008 ACCORDO QUADRO DI DURATA QUADRIENNALE PER LAFFIDAMENTO DELLA GESTIONE INTEGRATA DEI SERVIZI DI ACCOGLIENZA, INFORMAZIONE, ASSISTENZA E PROMOZIONE TURISTICA DELLA CITTA DI BARI PRESSO GLI INFO-POINT TURISTICI COMUNALI
Comune di Bari - Ripartizione Stazione Unica Appaltante, Contratti e Gestione Lavori PubbliciItaaliaTourist information servicesTähtajaks on 31 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Lengyelország – Árukezelési és tárolási szolgáltatások – Kompleksowa obsługa placów składowych i transportu wewnętrznego na powierzchni (w tym kopalnianych sieci kolei wąskotorowych) oraz obsługa urządzeń przeładunkowych i transportowych zamawiającego dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruch Jankowice
Polska Grupa Górnicza S.A.PoolaCargo handling and storage servicesTähtajaks on 32 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Franciaország – Parkolói szolgáltatások – Accord-cadre gestion du stationnement payant sur voirie
Mairie de NiortPrantsusmaaParking servicesTähtajaks on 32 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Ausztria – Hajócharterezési szolgáltatások – 26-012.778 Charterung eines Forschungsschiffes
Universität WienAustriaShip chartering servicesResearch vessel servicesHire of sea-going vessels with crewAegumiskuupäeva ei antudAvaldatud 03. sept 2026
Svédország – Szállítást támogató és kiegészítő szolgáltatások; utazási irodai szolgáltatások – Bussresor - Dynamiskt inköpssystem
GÖTENE KOMMUNRootsiSupporting and auxiliary transport services; travel agencies servicesTransport agency servicesAegumiskuupäeva ei antudAvaldatud 02. sept 2026
Bulgária – Jegyértékesítéssel és társasutak árusításával kapcsolatos szolgáltatások – ОСИГУРЯВАНЕ НА САМОЛЕТНИ БИЛЕТИ И СЪПЪТСТВАЩИ ДЕЙНОСТИ ЗА НУЖДИТЕ НА НАРОДЕН ТЕАТЪР „ИВАН ВАЗОВ“- ГР. СОФИЯ
НАРОДЕН ТЕАТЪР "ИВАН ВАЗОВ"BulgaariaSale of travel tickets and package tours servicesTähtajaks on 27 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Franciaország – Árukezelési és tárolási szolgáltatások – Prestations de déménagements pour les besoins de l'EPPDCSI
EPPDCSI - UNIVERSCIENCE Etablissement public à caractère industriel et commercial créé par décret interministériel du 3 décembre 2009PrantsusmaaCargo handling and storage servicesStorage and warehousing servicesRelocation servicesTähtajaks on 27 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Portugália – Árukezelési szolgáltatások – Aquisição de serviços de mudanças e transporte para a AIMA I.P. (2026-2028)
Agência para a Integração, Migrações e Asilo, IPPortugalCargo handling servicesTähtajaks on 29 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Észtország – Kikötőüzemeltetési szolgáltatások – Sildumisteenuse osutamine Vanasadamas
aktsiaselts TALLINNA SADAMEestiPort operation servicesTähtajaks on 31 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Lengyelország – Árukezelési és tárolási szolgáltatások – Kompleksowa obsługa placów składowych i transportu wewnętrznego na powierzchni (w tym kopalnianych sieci wąskotorowych) w Polskiej Grupie Górniczej S.A. Oddział KWK Ruda
Polska Grupa Górnicza S.A.PoolaCargo handling and storage servicesTähtajaks on 30 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Franciaország – Utazási irodák szolgáltatásai és hasonló szolgáltatások – Marché voyagiste de l'ANFR
AGENCE NATIONALE DES FREQUENCESPrantsusmaaTravel agency and similar servicesTähtajaks on 32 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Észtország – Kikötőüzemeltetési szolgáltatások – Sildumisteenuse osutamine Paldiski Lõunasadamas
aktsiaselts TALLINNA SADAMEestiPort operation servicesTähtajaks on 31 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Svédország – Szállítást támogató és kiegészítő szolgáltatások; utazási irodai szolgáltatások – Bussresor - Dynamiskt inköpssystem
Skara KommunRootsiSupporting and auxiliary transport services; travel agencies servicesTransport agency servicesAegumiskuupäeva ei antudAvaldatud 02. sept 2026
Lengyelország – Közúti szállítást támogató szolgáltatások – Świadczenie usług przewozowych dla pracowników PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.PoolaSupport services for road transportTähtajaks on 10 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Franciaország – Utazási irodák, utazásszervezők szolgáltatásai és idegenvezetői szolgáltatások – FOURNITURE DE SERVICES DE VOYAGES, DE TRANSPORTS, D'HERBERGEMENT ET DE PRESTATIONS ASSOCIEES POUR LE SDIS GUYANE
SDIS 973PrantsusmaaTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesTravel servicesTähtajaks on 25 päevaAvaldatud 01. sept 2026
Írország – Forgalomfelügyeleti szolgáltatások – Framework Agreement for Traffic and Transport Survey Resources for transport related projects funded by the National Transport Authority
National Transport Authority_1149IirimaaTraffic monitoring servicesArchitectural, engineering and surveying servicesTähtajaks on 27 päevaAvaldatud 01. sept 2026
Hollandia – Kikötő- és víziút-üzemeltetési és kiegészítő szolgáltatások – Integrale Opdracht Haven- en Sluis/brugbeheer en klein onderhoud met Leerwerk- en Participatiedoelstelling in Broek op Langedijk (voorbehouden opdracht aan een sociale onderneming).
Gemeente Dijk en WaardHollandPort and waterway operation services and associated servicesVocational rehabilitation servicesTähtajaks on 44 päevaAvaldatud 01. sept 2026
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – Servicio de almacenamiento, manipulación y transporte del material promocional y corporativo del Patronat de Turisme Costa Brava Girona
Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SAHispaaniaStorage and warehousing servicesTähtajaks on 27 päevaAvaldatud 01. sept 2026
Franciaország – Parkolói szolgáltatások – FOURNITURE, ENTRETIEN ET MAINTENANCE DES HORODATEURS SITUES SUR LE TERRITOIRE COMMUNAL
COMMUNE DE BEAULIEU-SUR-MERPrantsusmaaParking servicesTähtajaks on 30 päevaAvaldatud 01. sept 2026
Lengyelország – Buszpályaudvari szolgáltatások – Utrzymanie czystości przystanków lokalnego transportu zbiorowego w Radomiu
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w RadomiuPoolaBus station servicesStreet-cleaning servicesStreet-sweeping servicesTähtajaks on 32 päevaAvaldatud 01. sept 2026
Svédország – Parkolói szolgáltatások – Telefonparkering för anslutning HUB
Piteå kommunRootsiParking servicesSoftware package and information systemsTransaction-processing software packageTähtajaks on 5 päevaAvaldatud 01. sept 2026
Portugália – Utazási szolgáltatások – Concurso Público n.º 20/DRL/DA/2026 - Aquisição de serviços de viagens, transportes e alojamento, para a Guarda Nacional Republicana GNR), para os anos de 2027 a 2031
Guarda Nacional RepublicanaPortugalTravel servicesTähtajaks on 25 päevaAvaldatud 01. sept 2026
Hanked riigiti
Hanked sektori järgi
- Põllumajandussaadused, loomakasvatus-, kalandus-, metsandus- ja seonduvad tooted
- Naftatooted, kütused, elekter ja muud energiaallikad
- Kaevandustooted, mitteväärismetallid ja seonduvad tooted
- Toiduained, joogid ja tubakas ja seonduvad tooted
- Põllutöömasinad
- Rõivad, jalatsid, reisitarbed ja manused
- Nahk ja tekstiilriie, plast- ja kummimaterjalid
- Trükised ja seonduvad tooted
- Keemiatooted
- Kontorimasinad ja arvutid, nende seadmed ja tarvikud, v.a mööbel ja tarkvarapaketid
- Elektrimasinad, -aparaadid, -seadmed ja -tarvikud; valgustus
- Raadio-, televisiooni-, kommunikatsiooni-, teleside- ja sellega seotud seadmed
- Meditsiiniseadmed, farmaatsiatooted ja isikuhooldustooted
- Transpordivahendid ja seonduvad lisatooted
- Turva-, tuletõrje-, politsei- ja kaitseseadmed
- Muusikariistad, spordikaubad, mängud, mänguasjad, käsitöö- ja kunstitarbed ning -tarvikud
- Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid)
- Mööbel (sh kontorimööbel), sisustus, kodumasinad (v.a valgustus) ja puhastusvahendid
- Kogutud ja puhastatud vesi
- Tööstusmasinad
- Kaevandus-, karjääri- ja ehitusmasinad
- Ehituskonstruktsioonid ja -materjalid; ehituse abimaterjalid (v.a elektriseadmed)
- Ehitustööd
- Tarkvarapaketid ja infosüsteemid
- Remondi- ja hooldusteenused
- Paigaldusteenused (v.a tarkvara)
- Hotelli-, restorani- ja jaemüügiteenused
- Transporditeenused (v.a jäätmetransport)
- Posti- ja telekommunikatsiooniteenused
- Kommunaalteenused
- Finantsvahendus- ja kindlustusteenused
- Kinnisvarateenused
- Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused
- IT-teenused: nõuande-, tarkvaraarendus-, Interneti- ja tugiteenused
- Uurimis- ja arendusteenused ja seonduvad nõustamisteenused
- Riigihaldus-, kaitse- ja sotsiaalkindlustusteenused
- Nafta- ja gaasitööstusega seotud teenused
- Põllumajandus-, metsandus-, aiandus-, vesiviljelus- ja mesindusteenused
- Õigus-, turundus-, nõustamis-, värbamis-, trüki- ja turvaalased kommertsteenused
- Haridus- ja koolitusteenused
- Tervishoiu ja sotsiaaltöö teenused
- Reovee- ja jäätmekõrvaldusteenused, puhastus- ja keskkonnateenused
- Vabaaja-, kultuuri- ja sporditeenused
- Muud ühiskondlikud, sotsiaal- ja isikuteenused