Itaalia – Kindlustusteenused – All risks insurance contract for direct physical loss or damage at the JRC sites.
Kirjeldus
JRC plaanib sõlmida viis kindlustuslepingut, mis katavad tule, looduskatastroofide ja tööstuslikke ohtusid ning materjaliseid kahjustusi tuumajaamadele ja tuumajaamadele mittekuuluvatele ehitistele viiel JRC uuringukohtadel (Ispra, Geel, Petten, Karlsruhe, Seville). Kindlustus peab katma hooneid (tuumareaktoreid, tuumalaboratooriumid, kontoreid, heaolu teenuseid, mitte-tuumalaboratooriumid) ja nende sisustust (masinaid ja varustust, laboratooriumi seadmeid ja tarvikuid, lõhustuvat materjali, mööblit ja teisi esemeid). Iga JRC asukohale on üks lote. Kindlustusmaksu arvutamiseks kasutatakse "asenduskulu väärtust", praegust summat, mis kulub asendamiseks uueks. Iga pakkuja võib esitada pakkumise ühele või mitmele lotile.
CPV koodid
Dokumendid & esitamine
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA PER L’APPALTO DEI SERVIZI DI COPERTURA ASSICURATIVADELL’ENTE
Comune di RietiItaaliaInsurance servicesLiability insurance servicesLegal expenses insurance servicesTähtajaks on 30 päevaAvaldatud 31. aug 2026
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – AFFIDAMENTO DEI “SERVIZI ASSICURATIVI – RISCHI ELEMENTARI E AUTOMEZZI” PER UN TRIENNIO, SOPRA SOGLIA COMUNITARIA CON IL CRITERIO DEL MINOR PREZZO.
COMUNE DI SESTUItaaliaInsurance servicesMotor vehicle insurance servicesTähtajaks on 15 päevaAvaldatud 31. aug 2026
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – Procedura aperta per l’affidamento di servizi assicurativi in favore di Principia per il triennio 31.12.2026/31.12.2029, suddivisa in n. 6 Lotti
PRINCIPIA S.P.A.ItaaliaInsurance servicesTähtajaks on 13 päevaAvaldatud 31. aug 2026
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA TELEMATICA SOPRA SOGLIA EUROUNITARIA AI SENSI DELL'ART. 71 DEL D.LGS. N36/2023
PROVINCIA DI PERUGIAItaaliaInsurance servicesTähtajaks on 31 päevaAvaldatud 31. aug 2026