Itaalia – Reklaami- ja turundusteenused – RAVDA - Campagne pubblicitarie
Kirjeldus
AVALIK OSTU PROTSEDUUR MEEDIAKESKUSE TEENUSE OSTMISEKS JA REKLAAMIKAMPANIIDE IDEELOOMISEKS JA TEGEMISEKS, ETTE KUI KOMUNIKATSIOONI KESKUSES VALLE D'AOSTA TURISMIKU IMAGO JA PAKETTI ITALIASSE JA VÄLISMAALE
**TED** **2023/23456789**
**1.1) Nimi, aadress ja kontaktandmed**
**1.2) Tehniline kontakt**
**1.3) Tehniline kontakt**
**1.4) Tehniline kontakt**
**1.5) Tehniline kontakt**
**1.6) Tehniline kontakt**
**1.7) Tehniline kontakt**
**1.8) Tehniline kontakt**
**1.9) Tehniline kontakt**
**1.10) Tehniline kontakt**
**1.11) Tehniline kontakt**
**1.12) Tehniline kontakt**
**1.13) Tehniline kontakt**
**1.14) Tehniline kontakt**
**1.15) Tehniline kontakt**
**1.16) Tehniline kontakt**
**1.17) Tehniline kontakt**
**1.18) Tehniline kontakt**
**1.19) Tehniline kontakt**
**1.20) Tehniline kontakt**
**1.21) Tehniline kontakt**
**1.22) Tehniline kontakt**
**1.23) Tehniline kontakt**
**1.24) Tehniline kontakt**
**1.25) Tehniline kontakt**
**1.26) Tehniline kontakt**
**1.27) Tehniline kontakt**
**1.28) Tehniline kontakt**
**1.29) Tehniline kontakt**
**1.30) Tehniline kontakt**
**1.31) Tehniline kontakt**
**1.32) Tehniline kontakt**
**1.33) Tehniline kontakt**
**1.34) Tehniline kontakt**
**1.35) Tehniline kontakt**
**1.36) Tehniline kontakt**
**1.37) Tehniline kontakt**
**1.38) Tehniline kontakt**
**1.39) Tehniline kontakt**
**1.40) Tehniline kontakt**
**1.41) Tehniline kontakt**
**1.42) Tehniline kontakt**
**1.43) Tehniline kontakt**
**1.44) Tehniline kontakt**
**1.45) Tehniline kontakt**
**1.46) Tehniline kontakt**
**1.47) Tehniline kontakt**
**1.48) Tehniline kontakt**
**1.49) Tehniline kontakt**
**1.50) Tehniline kontakt**
**1.51) Tehniline kontakt**
**1.52) Tehniline kontakt**
**1.53) Tehniline kontakt**
**1.54) Tehniline kontakt**
**1.55) Tehniline kontakt**
**1.56) Tehniline kontakt**
**1.57) Tehniline kontakt**
**1.58) Tehniline kontakt**
**1.59) Tehniline kontakt**
**1.60) Tehniline kontakt**
**1.61) Tehniline kontakt**
**1.62) Tehniline kontakt**
**1.63) Tehniline kontakt**
**1.64) Tehniline kontakt**
**1.65) Tehniline kontakt**
**1.66) Tehniline kontakt**
**1.67) Tehniline kontakt**
**1.68) Tehniline kontakt**
**1.69) Tehniline kontakt**
**1.70) Tehniline kontakt**
**1.71) Tehniline kontakt**
**1.72) Tehniline kontakt**
**1.73) Tehniline kontakt**
**1.74) Tehniline kontakt**
**1.75) Tehniline kontakt**
**1.76) Tehniline kontakt**
**1.77) Tehniline kontakt**
**1.78) Tehniline kontakt**
**1.79) Tehniline kontakt**
**1.80) Tehniline kontakt**
**1.81) Tehniline kontakt**
**1.82) Tehniline kontakt**
**1.83) Tehniline kontakt**
**1.84) Tehniline kontakt**
**1.85) Tehniline kontakt**
**1.86) Tehniline kontakt**
**1.87) Tehniline kontakt**
**1.88) Tehniline kontakt**
**1.89) Tehniline kontakt**
**1.90) Tehniline kontakt**
**1.91) Tehniline kontakt**
**1.92) Tehniline kontakt**
**1.93) Tehniline kontakt**
**1.94) Tehniline kontakt**
**1.95) Tehniline kontakt**
**1.96) Tehniline kontakt**
**1.97) Tehniline kontakt**
**1.98) Tehniline kontakt**
**1.99) Tehniline kontakt**
**1.100) Tehniline kontakt**
**1.101) Tehniline kontakt**
**1.102) Tehniline kontakt**
**1.103) Tehniline kontakt**
**1.104) Tehniline kontakt**
**1.105) Tehniline kontakt**
**1.106) Tehniline kontakt**
**1.107) Tehniline kontakt**
**1.108) Tehniline kontakt**
**1.109) Tehniline kontakt**
**1.110) Tehniline kontakt**
**1.111) Tehniline kontakt**
**1.112) Tehniline kontakt**
**1.113) Tehniline kontakt**
**1.114) Tehniline kontakt**
**1.115) Tehniline kontakt**
**1.116) Tehniline kontakt**
**1.117) Tehniline kontakt**
**1.118) Tehniline kontakt**
**1.119) Tehniline kontakt**
**1.120) Tehniline kontakt**
**1.121) Tehniline kontakt**
**1.122) Tehniline kontakt**
**1.123) Tehniline kontakt**
**1.12
CPV koodid
Dokumendid & esitamine
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Olaszország – Pénzbehajtási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA PER LAFFIDAMENTO DEI SERVIZI DI SUPPORTO SPECIALISTICO ALLE ATTIVIT PROPEDEUTICHE E COMPLEMENTARI ALLACCERTAMENTO ED ALLA RISCOSSIONE DELLE ENTRATE MAGGIORI GESTITE DALLA DIREZIONE ENTRATE E SERVIZI PER LA DURATA DI ANNI CINQUE
Direzione Tributi Gestione Entrate ProprieItaaliaCollection agency servicesTähtajaks on 27 päevaAvaldatud 31. aug 2026
Olaszország – Vásár- és kiállításszervezési szolgáltatások – Gara telematica aperta per affidamento dei servizi di realizzazione del progetto di allestimento e gestione dei servizi complementari dello stand Sardegna alle Fiere turistiche internazionali TTG Travel Experience di Rimini (14, 16 ottobre 2026), IBTM World di Barcellona (17, 19 novembre 2026) e ILTM Luxury Travel Expo di Cannes (30 novembre, 3 dicembre 2026)
Azienda Speciale Centro Servizi Promozionali per le ImpreseItaaliaFair and exhibition organisation servicesTähtajaks on 18 päevaAvaldatud 31. aug 2026
Olaszország – Biztonsági szolgáltatások – Gara europea per l'appalto del servizio di vigilanza armata per la Procura della Repubblica presso il Tribunale di Prato
COMUNE DI MONTEMURLO - servizio Contracting-Centrale Unica AcquistiItaaliaSecurity servicesSurveillance servicesTähtajaks on 7 päevaAvaldatud 31. aug 2026
Olaszország – Általános vezetői tanácsadó szolgáltatások – Procedura aperta in modalità telematica, da espletarsi tramite piattaforma aziendale (e-procurement), a lotto unico, ai sensi degli art. 70 e 71 del d.lgs. 36/2023, da aggiudicarsi con il criterio dell'offerta economicamente più vantaggiosa sulla base del miglior rapporto qualità prezzo, ai sensi dell'art. 108, commi 1, 2 e 8 stesso decreto, per l'affidamento, per anni 5 (cinque), dei seguenti ser
Azienda Sanitaria Provinciale di Messina - Ufficio ProvveditoratoItaaliaGeneral management consultancy servicesFire-prevention servicesTähtajaks on 34 päevaAvaldatud 31. aug 2026