Tagasi otsingule
Itaalia – Sõjalaevade remondi- ja hooldusteenused – G398 - ACCORDO QUADRO MANTENIMENTO CONDIZIONI OPERATIVE UNITA A VELA MINORI MARINA MILITARE ITALIANA
Ministero della Difesa - Direzione Nazionale degli Armamenti - Direzione degli Armamenti NavaliItaaliaAvaldatud 25. jaan 2026
Tähtaja ei antudKirjeldus
Protseduur lõpetati lepingu sõlmimisel, mis katab operatiivsete tingimuste (MCO) hoolduse jaoks, mis on mõeldud Itaalia sõjalaevastiku väikeste purjelaevade platvormisüsteemi.
CPV koodid
Repair and maintenance services of warships
AI kokkuvõte
Logi sisse AI kokkuvõtte jaoksContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Olaszország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – Servizio manutenzione edile ASL Rieti
ASL RietiItaaliaRepair and maintenance servicesOverhaul and refurbishment workTähtajaks on 35 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Olaszország – Épületszerelvény-javítási és -karbantartási szolgáltatások – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA PER L'APPALTO DEL SERVIZIO DI GESTIONE E MANUTENZIONE DEGLI IMPIANTI TECNOLOGICI DEGLI OSPEDALI DELL'AZIENDA SANITARIA PROVINCIALE DI TRAPANI
ASP DI TRAPANI - U.O.C. GESTIONE TECNICAItaaliaRepair and maintenance services of building installationsTähtajaks on 17 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Olaszország – Gyógyászati és precíziós berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – ARIA_2026_001 Procedura aperta multilotto ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs. n. 36/2023, per l’aff., in AQ ai sensi dell’art. 59 comma 4 lettera b) del D.Lgs. n. 36/2023, del servizio di gestione e man. delle app. elettromedicali
Azienda Regionale per l'Innovazione e gli Acquisti S.p.A.ItaaliaRepair and maintenance services of medical and precision equipmentRepair and maintenance services of medical and surgical equipmentTähtajaks on 68 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Olaszország – Mérő-, tesztelő- és ellenőrző berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA, AI SENSI ART. 71 DEL CODICE DEI CONTRATTI PUBBLICI, PER L AFFIDAMENTO IN DUE LOTTI DEL GLOBAL SERVICE PER LA MANUTENZIONE DELLE ATTREZZATURE SCIENTIFICHE DEI LABORATORI DI RICERCA INAIL - LOTTO 1 PROVINCIA DI ROMA E LOTTO 2 LAMEZIA.
DIREZIONE CENTRALE ACQUISTIItaaliaRepair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatusTähtajaks on 38 päevaAvaldatud 02. sept 2026