Tagasi otsingule
Hispaania – Sõidukite tankimisteenused – Contrato para la prestación del servicio en régimen de concesión de gestión y explotación de las áreas de servicio de Montcada en la via C-33 y La Tordera en la via C-32
Centrals i Infraestructures per a la Mobilitat i les Activitats Logístiques, SAU (CIMALSA)HispaaniaAvaldatud 29. apr 2026
Tähtaja ei antudKirjeldus
Teenusjuhtimise ja -ekspluatatsiooniteenuste teenusala Montcada C-33 maanteel ja La Tordera C-32 maanteel (kaks lotti) teenuskontsessiooni režiimis, mis vahetab teenuse eest fikseeritud ja muutuv kanoni. See on sissetulekulepingu, mis ei seo kulutusi. Põhieesmärkudest ei tule kulutuse piiramist. Määratakse lepingu sissetulekute (ingressid) miinimumhinnad, mida CIMALSA saab saada fikseeritud aastakanoni eest. Kaasas on kõikide dokumentide hispaaniakeelne versioon.
CPV koodid
Vehicle refuelling services
Dokumendid & esitamine
AI kokkuvõte
Logi sisse AI kokkuvõtte jaoksContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – Servicio de almacenamiento, manipulación y transporte del material promocional y corporativo del Patronat de Turisme Costa Brava Girona
Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SAHispaaniaStorage and warehousing servicesTähtajaks on 28 päevaAvaldatud 01. sept 2026
Spanyolország – Árukezelési és tárolási szolgáltatások – Servicio de instalación en la vía pública de carteles, y montaje de colegios electorales, correspondientes a procesos electorales regidos por la Ley Orgánica de Régimen Electoral General
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de MurciaHispaaniaCargo handling and storage servicesRoad transport servicesSupporting and auxiliary transport services; travel agencies servicesTähtajaks on 26 päevaAvaldatud 31. aug 2026
Spanyolország – Kikötőüzemeltetési szolgáltatások – CONCURSO PÚBLICO CON OBJETO DE SELECCIONAR LA OFERTA QUE SE TRAMITARÁ PARA EL OTORGAMIENTO DE UNA CONCESIÓN ADMINISTRATIVA PARA LA CONSTRUCIÓN Y EXPLOTACIÓN DE UNA INSTALACIÓN DE VARADERO EN LA ZONA ESTE DE LA DÁRSENA DE MARINA DEL CANTÁBRICO DEL PUERTO DE SANTANDER
Autoridad Portuaria de SantanderHispaaniaPort operation servicesAegumiskuupäeva ei antudAvaldatud 18. aug 2026
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – SERVEI D’EMMAGATZEMATGE, CUSTÒDIA, TRANSPORT DE LES HISTÒRIES CLÍNIQUES (HHCC) PASSIVES I ACTIVES I LA DIGITALITZACIO DE MICROFILMS DE L’HOSPITAL UNIVERSITARI DE BELLVITGE
Hospital Universitario de BellvitgeHispaaniaStorage and warehousing servicesTähtajaks on 19 päevaAvaldatud 18. aug 2026