Tagasi otsingule
Itaalia – Mitmesugused meditsiiniseadmed ja tooted – Procedura aperta per fornitura di disinfettanti e presidi medico chirurgici ad attività disinfettante
A.O.U. Policlinico BARIItaaliaAvaldatud 21. juuli 2026
17 päeva jäänudKirjeldus
AVATUD TELEMATIKA PROTSEDUUR (EMPULIA PLATTFORM), KAASAARVATUD ARTIKLI 71 D. LGS. 36/2023, MÕISTETAV ARTIKLI 108, LÕIGE 3, D.LGS. 36/23, JAOTUSEKS “DESINFEKTSIOONIMETSID JA MEDITSIINILISED KIRURGISED VAHENDID DISINFEKTSIOONI TEGEVUSEKS” KASUTUSKESKUSES U.O.C. AZIENDA OSPEDALIERO UNIVERSITARIA -CONSORZIALE POLICLINICO DI BARI E PEDIATRICO GIOVANNI XXIII –.
CPV koodid
Miscellaneous medical devices and products
Dokumendid & esitamine
AI kokkuvõte
Logi sisse AI kokkuvõtte jaoksContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – PROCEDURA APERTA SOPRA SOGLIA COMUNITARIA PER L’AFFIDAMENTO DELLA FORNITURA DI REAGENTI E SISTEMI DI DIAGNOSTICA MOLECOLARE INFETTIVOLOGICA “FAST” OCCORRENTI ALLA S.C. MICROBIOLOGIA E VIROLOGIA PER LA DURATA DI 60 MESI, CON OPZIONE DI RINNOVO DI 24 MESI, PROROGA TECNICA DI 6 MESI E CLAUSOLA DI ADESIONE SUCCESSIVA FINO AL 200%, DA AGGIUDICARSI CON IL CRITERIO DELL’OFFERTA ECONOMICAMENTE PIÙ VANTAGG
ORG-0001ItaaliaMiscellaneous medical devices and productsTähtajaks on 37 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Olaszország – Katéterek – Dispositivi per infusione accessi vascolari 2^ edizione
Azienda ZeroItaaliaCathetersTähtajaks on 39 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Olaszország – Orvosi felszerelések – STENT BE-FLARED
A.S.L. NAPOLI 1 CENTROItaaliaMedical equipmentsTähtajaks on 41 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Olaszország – Orvosi fogyóeszközök – Procedura aperta per la “Fornitura di Dispositivi per la Chirurgia Maxillo Facciale della U.O.C. di Otorinolaringoiatria e della Chirurgia Maxillo facciale del P.O. di Pozzuoli dell’Asl Napoli 2 Nord”
A.S.L. NAPOLI 2 NORDItaaliaMedical consumablesTähtajaks on 38 päevaAvaldatud 03. sept 2026