Iirimaa – Haridus- ja koolitusteenused – 2024/37 - Readvertisement Year 3 of Panel for suitable Service Providers for the provision of Environmental and Energy Management Training Courses and Demonstration in 2 Lots
Kirjeldus
LMETB on loonud paneeli, millest ta soetab sobiva kvalifikatsiooniga teenuste osutajad, et pakkuda välja õppeprogramme, millest teenuste osutajad võivad valida, et osaleda mini konkursil lepingu andmiseks disaini, demonstreerimise, arendamise, kohandamise, akrediteerimise ja õppeprogrammide osutamise jaoks, kui tekkivad konkreetsed vajadused. LMETB reklaamib kõiki oma teadaolevaid, identifitseeritud, potentsiaalseid programme, kursusi, mis on varem identifitseeritud ja läbi viidud. See avalik ostukonkurss jagatakse pakettidesse, nagu on kirjeldatud pakutud dokumendis. Taotlejad võivad taotleda ühe või mitme paketi jaoks. Ei ole piiranguteid pakettide arvule, millele sa võid taotleda, kui täidad lepingu andmise kriteeriumid. Paneel on loodud 12. juulil 2024 ja see jätkub 3 aastat kuni 11. juulini 2027. Taotlused võetakse vastu e-poosti teel [email protected] järgmise teemaga: Taotlus paneeli liikmeks keskkonnaga ja energiamanageerimise õppekursuste ja demonstreerimise pakkumiseks 2 paketis.
CPV koodid
Dokumendid & esitamine
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological UniversityIirimaaHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingTähtajaks on 25 päevaAvaldatud 26. aug 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT SkillnetIirimaaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesTähtajaks on 7 päevaAvaldatud 26. aug 2026
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144IirimaaAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesTähtajaks on 20 päevaAvaldatud 24. aug 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training BoardIirimaaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesTähtajaks on 22 päevaAvaldatud 24. aug 2026