Tagasi otsingule
Itaalia – Mõõte-, testimis- ja kontrollaparatuuri remondi- ja hooldusteenused – PROCEDURA APERTA, AI SENSI ART. 71 DEL CODICE DEI CONTRATTI PUBBLICI, PER L AFFIDAMENTO IN DUE LOTTI DEL GLOBAL SERVICE PER LA MANUTENZIONE DELLE ATTREZZATURE SCIENTIFICHE DEI LABORATORI DI RICERCA INAIL - LOTTO 1 PROVINCIA DI ROMA E LOTTO 2 LAMEZIA.
DIREZIONE CENTRALE ACQUISTIItaaliaAvaldatud 16. juuli 2026
18 päeva jäänudKirjeldus
Lepingu objektiks on Inaili Uurimiskeskuste teaduslikke tehnilisi seadmeid hooldamise ja kalibreerimise teenus globaalteenuse ja täieliku riskiga, mis asuvad artikkel 1. Leppingu tingimustes määratletud keskustes.
CPV koodid
Repair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatus
Dokumendid & esitamine
AI kokkuvõte
Logi sisse AI kokkuvõtte jaoksContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Olaszország – Épületek villamos és mechanikus készülékeivel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – GLOBAL SERVICE ISTITUZIONE SCUOLE E NIDI D'INFANZIA
COMUNE DI REGGIO NELL'EMILIAItaaliaRepair and maintenance services of electrical and mechanical building installationsTähtajaks on 49 päevaAvaldatud 30. aug 2026
Olaszország – Különféle javítási és karbantartási szolgáltatások – Appalto n. 125/2026. Accordo quadro per l’affidamento del servizio di manutenzione e riparazione di cassoni e presse scarrabili di proprietà di Etra S.p.a. S.b.
ETRA S.p.a. S.B.ItaaliaMiscellaneous repair and maintenance servicesTähtajaks on 31 päevaAvaldatud 30. aug 2026
Olaszország – Távközlési infrastruktúra karbantartása – Servizio di manutenzione ordinaria, correttiva ed evolutiva della infrastruttura radio e telematica wireless oltre alla fornitura di apparati
Viva Servizi S.p.A.ItaaliaTelecommunications-infrastructure maintenance servicesTähtajaks on 36 päevaAvaldatud 30. aug 2026
Olaszország – Gördülőállomány javítása és karbantartása – S07 - Revisione di SET pneumatici treni Meneghino
Azienda Trasporti MilanesiItaaliaRepair and maintenance services of rolling stockTähtajaks on 36 päevaAvaldatud 30. aug 2026