Prantsusmaa – Diislikütus – FOURNITURE DE CARBURANTS POUR LE PARC DE VEHICULES DU GROUPEMENT DE COMMANDES : REGIE DES TRANSPORTS METROPOLITAINS (RTM) - METROPOLE AIX MARSEILLE PROVENCE - RTM EST METROPOLE - RTM OUEST METROPOLE
Kirjeldus
1/ See accord-cadre eesmärgiks on varustada kütusega, mis on vajalik, etteantud ühenduse (21. oktoobri 2021 konventsioon) liikmete poolt, mis moodustavad ühenduse: - Régie des Transports Métropolitains (RTM), kes toimib ühenduse koordinaatorina, kes on vastutav lepingu läbiviimise eest; - La Métropole Aix Marseille Provence (AMP) - La RTM Est Métropole (RTM-EM) - La RTM Ouest Métropole (RTM-OM). 2/ See avalik ostu on läbi viidud läbirääkimistega menetlusega, rakendades artikleid L2124-3, R2124-4 ja R2161-21 kuni R2161-23 Koodi. 3/ See on accord-cadre artiklite L2125-1.1° ja R2162-2 ja järgnevate Koodi järgi. Accord-cadre on mitmele osapoolele, mis on sõlmitud mitme majandustegevuse osapoolega (kuni kolme võitja), ja täidetakse järgmise lepingu sõlmimisega, artiklite R.2162-7, R.2162-11 ja R.2162-12 Koodi ja selle CCP järgi. 4/ Artikli R2162-4 Koodi järgi sõlmitakse accord-cadre ilma kohustuseta minimumi ja maksimaalse kohustusega 300 000 m3 kütust accord-cadre kestuseks. 5/ See on avaliku ostu leping tavaliste toodete ja teenuste kohta. See viitab tavaliste toodete ja teenuste avalike ostulepingutele (CCAG/FCS), mis on heaks kiidetud 30. märtsi 2021 määrusega. 6/ Accord-cadre kestus on neli aastat, alates selle teadaandmise kuupäevast. 7/ Kandidatuuride staadiumil on dokumendid, mis on saadetud Avis d'Appel Public à la Concurrence (AAPC) koos, "Kandidatuurifaas" konsultatsiooni reeglitega, mis on lisatud AAPC lisana. 8/ Kandidaadid peavad saatma oma kandidatuuri (ja oma pakkumise hiljem) digitaalselt www.achatpublic.com kaudu. Hiljem paneb RTM kandidaatidele, kes on lubatud pakkumise esitamiseks, täieliku Dossier de Consultation des Entreprises (DCE) kaudu www.achatpublic.com, mis pakub neile allalaadimise viise. Kandidaadid peavad pakkuma oma pakkumise kohustuslikult digitaalselt www.achatpublic.com kaudu.
CPV koodid
Dokumendid & esitamine
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Franciaország – Villamos energia, fűtés, nap- és nukleáris energia – ACCORD-CADRE D'ACHEMINEMENT, FOURNITURE D'ELECTRICTE ET SERVICES ASSOCIES
DYNACITEPrantsusmaaElectricity, heating, solar and nuclear energyElectricity distribution and related servicesElectricity suppliesTähtajaks on 29 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Franciaország – Dízelüzemanyag – FOURNITURE ET LIVRAISON DE GAZOLE NON ROUTIER (GNR)
SIVED Nouvelle Génération (83)PrantsusmaaDiesel fuelTähtajaks on 32 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Franciaország – Tüzelőanyagok – Fourniture de carburants et services par cartes accréditives
VILLE DE ROMORANTIN-LANTHENAYPrantsusmaaFuelsGas oilsTähtajaks on 35 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Franciaország – Villamos energia – Fourniture d'électricité et services associés pour les sites des CCI de la région GRAND EST et certaines structures associées
Chambre de Commerce et d'Industrie Grand EstPrantsusmaaElectricityTähtajaks on 29 päevaAvaldatud 01. sept 2026