Tagasi otsingule
Itaalia – Postiteenused – Procedura aperta, ai sensi degli artt. 71 e 151 del D. lgs. n. 36/2023, per la conclusione di un Accordo Quadro con un unico operatore economico, ai sensi degli artt. 59 c. 3 e 154 del D.Lgs 36/2023, per l'affidamento del Servizio di recapito delle bollette e dei documenti del credito delle utenze del S.I.I. e dei relativi servizi a monte e a valle, suddiviso in 3 lotti, per una durata di 12 mesi
Abbanoa S.p.A. - U.O. Servizi e FornitureItaaliaAvaldatud 30. aug 2026
32 päeva jäänudKirjeldus
Avaavne menetlus, artiklite 71 ja 151 järgi D. lgs. n. 36/2023 alusel, ühega majandusosaleja Rahaaegluse lepingu sõlmimiseks, artiklite 59 lõige 3 ja 154 järgi D.Lgs 36/2023 alusel, S.I.I. tarbijate arved ja krediididokumendite toimetamise teenuse, samuti sellele eelnevate ja järgnevate teenuste andmiseks, mis on jagatud 3 lotti, 12 kuu vältel.
CPV koodid
Postal servicesPrinting servicesMail delivery servicesComputer archiving services
Dokumendid & esitamine
AI kokkuvõte
Logi sisse AI kokkuvõtte jaoksContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Olaszország – Postai szolgáltatások – AOV SUA-SF 21 2026 EROGAZIONE DI SERVIZI POSTALI PER ALTO ADIGE RISCOSSIONI SPA
Agentur für öffentliche Verträge – AOV - Einheitliche Vergabestelle Dienstleistungen und LieferungenItaaliaPostal servicesTähtajaks on 36 päevaAvaldatud 30. aug 2026
Olaszország – Postai szolgáltatások – SERVIZI DI RECAPITO DELLA POSTA MASSIVA OMOLOGATA
TENNACOLA SPAItaaliaPostal servicesTähtajaks on 21 päevaAvaldatud 17. aug 2026
Olaszország – Közcélú távbeszélő-szolgáltatások – Accordo Quadro con tre operatori economici, per le attività di contatto telefonico di cortesia (cosiddetta “courtesy call”) e di sollecito telefonico (cosiddetta “phone collection”) dei crediti vantati da GORI nei confronti dei propri utenti
GORI S.p.A.ItaaliaPublic-telephone servicesTähtajaks on 32 päevaAvaldatud 06. aug 2026
Olaszország – Postai kézbesítési szolgáltatás – Appalto 52/2026. A.Q. per l'affidamento del servizio di recapito (indirizzato e non) di materiali vari per ETRA - 2 lotti
ETRA SPA Società BenefitItaaliaMail delivery servicesTähtajaks on 11 päevaAvaldatud 27. juuli 2026