Tagasi otsingule
See leping on tagasi võetud.
Portugal – Kütused – Aquisição de gasóleo rodoviário aditivado B7 a granel para depósitos do SUCH em Arazede e Coimbra/Trouxemil
Serviço de Utilização Comum dos HospitaisPortugalAvaldatud 21. juuli 2026
Tähtaja möödunudKirjeldus
Avaliku konkurssi menetlus gasoleeni B7, aditiviseeritud, massi toiduks, ostmiseks ja toimetamiseks, mis on mõeldud SUCH varude täitmiseks Direção Regional do Centro asukohtades Arazede ja Coimbra/Trouxemil, koos kõikidega, mis on seotud toimetamisega, kvaliteediga, kogustega, tähtajatega ja toimetamise asukohtadega.
CPV koodid
Fuels
Dokumendid & esitamine
AI kokkuvõte
Logi sisse AI kokkuvõtte jaoksContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Portugália – Propán és bután – CONCURSO PÚBLICO INTERNACIONAL N.º 10/2026 PARA A CELEBRAÇÃO DO ACORDO QUADRO PARA FORNECIMENTO DE GÁS
CI-AMAL - Comunidade Intermunicipal do AlgarvePortugalPropane and butaneTähtajaks on 27 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Portugália – Tüzelőanyagok – Concurso Público n.º 3/SRAA/2026 com publicidade internacional para a celebração de contrato de aquisição de combustível para abastecimento da frota de viaturas e máquinas do Gabinete do Secretário Regional da Agricultura e Alimentação e dos Serviços de Desenvolvimento Agrário de Ilha
Secretaria Regional da Agricultura e AlimentaçãoPortugalFuelsTähtajaks on 25 päevaAvaldatud 01. sept 2026
Portugália – Tüzelőanyagok – 4026021954/DA/E0002/2026-Aquisição de Gasóleo a Granel Portugal Continental
Estado-Maior do ExércitoPortugalFuelsTähtajaks on 25 päevaAvaldatud 01. sept 2026
Portugália – Kőolaj és párlatok – Fornecimento de Combustíveis Rodoviários para a Frota de Águas de Gaia, EM, SA em Postos de Abastecimento Públicos
Águas de Gaia, EM, SAPortugalPetroleum and distillatesTähtajaks on 13 päevaAvaldatud 20. aug 2026