Tagasi otsingule
Itaalia – Lumekoristusteenused – Procedura aperta, a rilevanza comunitaria per l’affidamento del servizio di sgombero neve e trattamento antighiaccio, in regime di accordo quadro per la stipula di futuri contratti attuativi, per il quadriennio 2026-2029 o al raggiungimento dell’importo stimato di € 450.000,00 oltre iva
Comune di DalmineItaaliaAvaldatud 30. aug 2026
21 päeva jäänudKirjeldus
Avaavne menetlus, Euroopa Liidu tähtsusega, lumi koristamise ja jäätumise ennetamise teenuse andmiseks, raamlepingu alusel tulevate täitmiselepingute sõlmimiseks, nelja-aastaseks perioodiks 2026-2029 või kuni 450 000,00 € (väljaspool KMK) summa saavutamiseni.
CPV koodid
Snow-clearing services
Dokumendid & esitamine
AI kokkuvõte
Logi sisse AI kokkuvõtte jaoksContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Olaszország – Takarítási szolgáltatások – PULIZIE
A.O. SAN GIOVANNI DI DIOItaaliaCleaning servicesTähtajaks on 42 päevaAvaldatud 30. aug 2026
Olaszország – Irodák, iskolák és irodai berendezések tisztításával kapcsolatos szolgáltatások – PROCEDURA APERTA PER AFFIDAMENTO SERVIZIO DI PULIZIA DEGLI IMMOBILI DI PROPRIETÀ DEL COMUNE DI LA MADDALENA, PER LA DURATA DI ANNI TRE
COMUNE DI LA MADDALENAItaaliaOffice, school and office equipment cleaning servicesTähtajaks on 29 päevaAvaldatud 30. aug 2026
Olaszország – Háztartásihulladék-ártalmatlanítási szolgáltatások – Procedura Aperta ex art 71 del Dlgs 36 2023 per l'affidamento del servizio di trasporto e smaltimento del rifiuto avente codice EER 200108 prodotto dal servizio di raccolta lungo le strade cittadine del Comune di Salerno durata di 6 mesi con proroga prolungamento di ulteriori 6 mesi
SALERNO PULITA SPAItaaliaHousehold-refuse disposal servicesTähtajaks on 15 päevaAvaldatud 30. aug 2026
Olaszország – Irodatakarítási szolgáltatások – AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI PULIZIA DEGLI UFFICI PROVINCIALI
Provincia di SavonaItaaliaOffice cleaning servicesTähtajaks on 37 päevaAvaldatud 27. aug 2026