Itaalia – Mitmesugused meditsiiniseadmed ja tooted – GARA APERTA PER FORNITURA TRIENNALE DI DISPOSITIVI MEDICI CND M
Kirjeldus
UUS TELEMATILINE AVATUD HANKE, ARTIKLI 71 JAOTISE 36/2023 SEADUSES SENSI, MILLELE PEAB HANDELDA ARTIKLI 108, LÕIGE 3 JAOTISE 36/2023 SEADUSES SENSI, BARI POLIKLINIKULE VÕRDLEVATE “MEDITSIINSEADMED CND M” KOLMEAÄRNASEST TOOTMISLEPINGULE.
**HANKE NUMBER:** 2023/S 000-000000
**HANKE AVATUD KUUPÄEV:** 2023-01-01
**HANKE KORRALDUSKESKUSE NIMI:** BARI POLIKLINIK
**HANKE KORRALDUSKESKUSE AADRESS:** BARI, ITALIA
**HANKE KORRALDUSKESKUSE KONTAKTTELEFON:** +39 080 555 5555
**HANKE KORRALDUSKESKUSE KONTAKT EMAIL:** [email protected]
**HANKE KORRALDUSKESKUSE KONTAKTISIKU NIMI:** DR. ROBERTO ROSSI
**HANKE KORRALDUSKESKUSE KONTAKTISIKU AMET:** HANKE KORRALDUSKESKUSE DIREKTOR
**HANKE KORRALDUSKESKUSE KONTAKTISIKU TELEFON:** +39 080 555 5556
**HANKE KORRALDUSKESKUSE KONTAKTISIKU EMAIL:** [email protected]
**HANKE KORRALDUSKESKUSE KONTAKTISIKU AADRESS:** BARI, ITALIA
**HANKE KORRALDUSKESKUSE KONTAKTISIKU POSTIKOOD:** 70124
**HANKE KORRALDUSKESKUSE KONTAKTISIKU MAAKOOD:** IT
**HANKE KORRALDUSKESKUSE KONTAKTISIKU RIKKUS:** ITALIA
**HANKE KORRALDUSKESKUSE KONTAKTISIKU KONTAKTI VÕRK:** https://www.policlinico.bari.it
**HANKE KORRALDUSKESKUSE KONTAKTISIKU KONTAKTI VÕRK:** https://www.policlinico.bari.it
**HANKE KORRALDUSKESKUSE KONTAKTISIKU KONTAKTI VÕRK:** https://www.policlinico.bari.it
**HANKE KORRALDUSKESKUSE KONTAKTISIKU KONTAKTI VÕRK:** https://www.policlinico.bari.it
CPV koodid
Dokumendid & esitamine
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – Dispositivi impiantabili per la chiusura percutanea transcatetere del PFO e dei DIA tipo Ostium Secundum
ASL LEItaaliaMiscellaneous medical devices and productsTähtajaks on 35 päevaAvaldatud 31. aug 2026
Olaszország – Laboratóriumi reagensek – Procedura aperta – suddivisa in 6 lotti – per la fornitura di reattivi diagnostici e il noleggio di apparecchiature per il settore di biologia molecolare del Laboratorio Centrale di Patologia Clinica del Comprensorio sanitario di Bolzano
Südtiroler Sanitätsbetrieb - Abteilung EinkäufeItaaliaLaboratory reagentsTähtajaks on 48 päevaAvaldatud 31. aug 2026
Olaszország – Diagnosztikai készülékek – PA FORNITURA TRIENNALE IN SERVICE DI N. 1 APPARECCHIO PER CHEMIO-IPERTERMIA INTRAPERITONEALE (HIPEC) PER L'AZIENDA OSPEDALIERA UNIVERSITARIA DI BOLOGNA
AZIENDA USL DI BOLOGNAItaaliaDiagnostic devicesTechnical support servicesTähtajaks on 50 päevaAvaldatud 31. aug 2026
Olaszország – Csontszintetizáló készülékek – fornitura in accordo quadro di chiodi endomidollari e placche per osteotomia
ASST DEI SETTE LAGHIItaaliaOsteosynthesis devicesTähtajaks on 31 päevaAvaldatud 30. aug 2026