Tagasi otsingule
Itaalia – Kompressorid – Fornitura, Assistenza Al Montaggio E Manutenzione Full Service Di N.16 Soffianti A Servizio Del Comparto Biologico Dell’impianto Di Depurazione Di Monza San Rocco
Brianzacque S.r.l.ItaaliaAvaldatud 03. sept 2026
33 päeva jäänudKirjeldus
Tootmise, montaa ja täieliku hoolduse osutamine 16 bioloogilise osakonna õhukülmutuse seadmetele Monza San Rocco puhastusjaamas
CPV koodid
Compressors
Dokumendid & esitamine
AI kokkuvõte
Logi sisse AI kokkuvõtte jaoksContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Olaszország – Ipari robotok – Gara a procedura aperta, ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs 36/2023, in lotti, per la conclusione di accordi quadro, ai sensi dell’art. 59, co. 3 e 4 del D.Lgs. 36/2023, per la fornitura di particolari meccanici a disegno finalizzati alla costruzione di prototipi robotici della Fondazione Istituto Italiano di Tecnologia.
Fondazione Istituto Italiano di TecnologiaItaaliaIndustrial robotsTähtajaks on 14 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Olaszország – Italadagoló automaták – Noleggio full service di erogatori di acqua potabile presso gli insediamenti aziendali della Rai di Roma, Milano e Sedi Regionali
RAI - Radiotelevisione Italiana S.p.A. - A/MCT/CTDItaaliaDrinks dispensersVending machinesTähtajaks on 31 päevaAvaldatud 01. sept 2026
Olaszország – Emelő-, árumozgató, be- és kirakodógépek – Fornitura 4 sollevatori telescopici - Bacini Montani
Provincia Autonoma di TrentoItaaliaLifting, handling, loading or unloading machineryTähtajaks on 27 päevaAvaldatud 31. aug 2026
Olaszország – Gázfejlesztők – Supply, Installation and maintenance of a PEM Electrolyser for Hydrogen Production at JRC Ispra
European Commission, DG JRC - Joint Research CentreItaaliaGas generatorsRepair and maintenance of plantElectrical installation workTähtajaks on 27 päevaAvaldatud 23. aug 2026