Tagasi otsingule
Itaalia – Parenteraalsed toited – GARA EUROPEA MULTILOTTO DI SACCHE PER LA NUTRIZIONE PARENTERALE
ASL BATItaaliaAvaldatud 20. juuli 2026
17 päeva jäänudKirjeldus
Eesti Euroopa avalik ostuprotseduur mitmelotulise avatud menetlusega 25. ja 71. artiklite järgi D.Lgs. 36/2023, parenteralal toiduga 3 (kolme) aasta jooksul pakendite toimetamiseks. 39/2026 otsuse tühistamine.
CPV koodid
Parenteral nutrition products
Dokumendid & esitamine
AI kokkuvõte
Logi sisse AI kokkuvõtte jaoksContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – PROCEDURA APERTA SOPRA SOGLIA COMUNITARIA PER L’AFFIDAMENTO DELLA FORNITURA DI REAGENTI E SISTEMI DI DIAGNOSTICA MOLECOLARE INFETTIVOLOGICA “FAST” OCCORRENTI ALLA S.C. MICROBIOLOGIA E VIROLOGIA PER LA DURATA DI 60 MESI, CON OPZIONE DI RINNOVO DI 24 MESI, PROROGA TECNICA DI 6 MESI E CLAUSOLA DI ADESIONE SUCCESSIVA FINO AL 200%, DA AGGIUDICARSI CON IL CRITERIO DELL’OFFERTA ECONOMICAMENTE PIÙ VANTAGG
ORG-0001ItaaliaMiscellaneous medical devices and productsTähtajaks on 37 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Olaszország – Katéterek – Dispositivi per infusione accessi vascolari 2^ edizione
Azienda ZeroItaaliaCathetersTähtajaks on 39 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Olaszország – Orvosi felszerelések – STENT BE-FLARED
A.S.L. NAPOLI 1 CENTROItaaliaMedical equipmentsTähtajaks on 41 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Olaszország – Orvosi fogyóeszközök – Procedura aperta per la “Fornitura di Dispositivi per la Chirurgia Maxillo Facciale della U.O.C. di Otorinolaringoiatria e della Chirurgia Maxillo facciale del P.O. di Pozzuoli dell’Asl Napoli 2 Nord”
A.S.L. NAPOLI 2 NORDItaaliaMedical consumablesTähtajaks on 38 päevaAvaldatud 03. sept 2026