Tagasi otsingule
Itaalia – Õhusõidukite, raudtee, maanteede ja laevavarustuse remondi-, hooldus- ja seonduvad teenused – ID 35-2026 Acquisizione del servizio di Supporto Logistico Integrato Industriale per la linea velivoli VC 319 dell'AM EF 2026-2030. Procedura Ristretta ai sensi del dlgs 208/2011
UFFICIO GENERALE DEL CENTRO DI RESPONSABILITA' AMMINISTRATIVA AERONAUTICA MILITAREItaaliaAvaldatud 19. juuli 2026
Tähtaja ei antudKirjeldus
ID 35-2026 – Tööstusliku logistilise toetuse teenuse (planeeritud ja planeerimata hooldus) ostmine lennukite liinil VC 319 A.M. EF 2026/2030. Piiratud menetlus artiklite 17 ja 72 alusel 208/2011 ja 36/2023 seadustes.
CPV koodid
Repair, maintenance and associated services related to aircraft, railways, roads and marine equipmentRepair, maintenance and associated services related to aircraft and other equipment
Dokumendid & esitamine
AI kokkuvõte
Logi sisse AI kokkuvõtte jaoksContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Olaszország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – Servizio manutenzione edile ASL Rieti
ASL RietiItaaliaRepair and maintenance servicesOverhaul and refurbishment workTähtajaks on 35 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Olaszország – Épületszerelvény-javítási és -karbantartási szolgáltatások – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA PER L'APPALTO DEL SERVIZIO DI GESTIONE E MANUTENZIONE DEGLI IMPIANTI TECNOLOGICI DEGLI OSPEDALI DELL'AZIENDA SANITARIA PROVINCIALE DI TRAPANI
ASP DI TRAPANI - U.O.C. GESTIONE TECNICAItaaliaRepair and maintenance services of building installationsTähtajaks on 17 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Olaszország – Mérő-, tesztelő- és ellenőrző berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA, AI SENSI ART. 71 DEL CODICE DEI CONTRATTI PUBBLICI, PER L AFFIDAMENTO IN DUE LOTTI DEL GLOBAL SERVICE PER LA MANUTENZIONE DELLE ATTREZZATURE SCIENTIFICHE DEI LABORATORI DI RICERCA INAIL - LOTTO 1 PROVINCIA DI ROMA E LOTTO 2 LAMEZIA.
DIREZIONE CENTRALE ACQUISTIItaaliaRepair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatusTähtajaks on 38 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Olaszország – Gyógyászati és precíziós berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – ARIA_2026_001 Procedura aperta multilotto ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs. n. 36/2023, per l’aff., in AQ ai sensi dell’art. 59 comma 4 lettera b) del D.Lgs. n. 36/2023, del servizio di gestione e man. delle app. elettromedicali
Azienda Regionale per l'Innovazione e gli Acquisti S.p.A.ItaaliaRepair and maintenance services of medical and precision equipmentRepair and maintenance services of medical and surgical equipmentTähtajaks on 68 päevaAvaldatud 02. sept 2026