Tagasi otsingule
Itaalia – Raudteevedurite või trammivedurite või veeremi osad; raudtee liikluskorraldusseadmed – GPA 10886 per l’affidamento della fornitura dii “Finestrini, Vetri e accessori per Rotabili Ferroviari” suddivisa in 3 lotti
Trenitalia S.p.A. Direzione Logistica Industriale Acquisti TecniciItaaliaAvaldatud 23. juuni 2026
13 päeva jäänudKirjeldus
GPA 10886 raudteevagunite jaoks “Aknad, Klaasid ja Akseessuaarid” tellimiseks, jaotatud 3 paketiks.
CPV koodid
Parts of railway or tramway locomotives or rolling stock; railways traffic-control equipment
Dokumendid & esitamine
AI kokkuvõte
Logi sisse AI kokkuvõtte jaoksContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Olaszország – Vasúti berendezések – 500108697_2026 - FORNITURA DI MORSE DI AMARRO PER TE
RETE FERROVIARIA ITALIANA SPAItaaliaRailway equipmentTähtajaks on 45 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Olaszország – Hulladéktömörítő járművek – FORNITURA DI N. 3 AUTOCARRI 2 ASSI DA 14 – 16 M³ PER IL SERVIZIO DI RACCOLTA RIFIUTI SOLIDI URBANI DI SEAB S.P.A., CON LA CONSEGUENTE PERMUTA DI N°3 VEICOLI USATI DI SEAB S.P.A. (F-1143 2026)
Energie-Umweltbetriebe Bozen Ag - Büro für Ausschreibungen und VerträgeItaaliaRefuse-compaction vehiclesTähtajaks on 38 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER LA FORNITURA DI N.1 AUTOBUS DI CLASSE I, A DUE ASSI, CON PROPULSIONE 100% ELETTRICA, DESTINATO AL TRASPORTO PUBBLICO LOCALE URBANO
Azienda Multi Servizi Comunali spaItaaliaPublic-service busesTähtajaks on 21 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – 012026 Fornitura di n 3 autobus ibridi interurbani classe II
AUTOSERVIZI LOCATELLI SRLItaaliaPublic-service busesTähtajaks on 13 päevaAvaldatud 02. sept 2026