Tagasi otsingule
Itaalia – Jõujaama käitus – Procedura ad evidenza pubblica per l’assegnazione in concessione della grande derivazione idroelettrica relativa all’impianto Po Stura – San Mauro ai sensi della L.R. 26/2020 e del R.R. 2/2023 tramite finanza di progetto su iniziativa privata
SCR PIEMONTE SPAItaaliaAvaldatud 22. apr 2026
Tähtaja ei antudKirjeldus
Avaliku konkursi menetlus Po Stura - San Mauro hüdroelektrijaama suures veejuhtme koncessiooni andmiseks L.R. 26/2020 ja R.R. 2/2023 alusel eraalgatusel rahalise plaaniga.
CPV koodid
Operation of a power plant
Dokumendid & esitamine
AI kokkuvõte
Logi sisse AI kokkuvõtte jaoksContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Olaszország – Gázszolgáltatás és kapcsolódó szolgáltatások – AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE DEL SERVIZIO DI DISTRIBUZIONE DEL GAS NATURALE NELL'AMBITO TERRITORIALE PIACENZA 1 - OVEST
COMUNE DI PIACENZAItaaliaGas distribution and related servicesTähtajaks on 85 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Olaszország – Gázellátás, gázszolgáltatás – AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE DEL SERVIZIO DI DISTRIBUZIONE DEL GAS NATURALE NELL'AMBITO TERRITORIALE "PESCARA"
PESCARA ENERGIA SPAItaaliaGas distributionTähtajaks on 159 päevaAvaldatud 05. aug 2026
Olaszország – Vízellátás, vízszolgáltatás – Bando di Gara per l’individuazione dell’Operatore Economico a cui assegnare la proroga della concessione mineraria per acque minerali denominata “Etna – Cavagrande” per un massimo di ulteriori anni 30
Regione Siciliana Dipartimento Energia Distretto minerario PAItaaliaWater distributionAegumiskuupäeva ei antudAvaldatud 26. juuli 2026
Olaszország – Gázellátás, gázszolgáltatás – AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE DEL SERVIZIO DI DISTRIBUZIONE DEL GAS NATURALE NELL'AMBITO TERRITORIALE DI GENOVA 2 - PROVINCIA
COMUNE DI CHIAVARIItaaliaGas distributionTähtajaks on 60 päevaAvaldatud 20. juuli 2026