Tagasi otsingule
Itaalia – Mitmesugused meditsiiniseadmed ja tooted – CND Q02 - DISPOSITIVI PER OFTALMOLOGIA
PuntoZero s.c.a.r.l.ItaaliaAvaldatud 20. juuli 2026
21 päeva jäänudKirjeldus
AVATUD KONKURSS, ARTIKLI 71 SÕNAS SEADUSEGA 36/2023, KESKSENDATUD, JAOTATUD 59 LOTTIKSSE, MISSE KAASNEB LEPINGUTE SÕLMIMINE "CND Q02 - OFTALMOLOGIA SEADMED" TARNEKS, MISSE VÕIVAD VÕLJA KASUTADA UMBRIA REGIONI TERVISEASUTUSTES.
CPV koodid
Miscellaneous medical devices and products
Dokumendid & esitamine
AI kokkuvõte
Logi sisse AI kokkuvõtte jaoksContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – PROCEDURA APERTA SOPRA SOGLIA COMUNITARIA PER L’AFFIDAMENTO DELLA FORNITURA DI REAGENTI E SISTEMI DI DIAGNOSTICA MOLECOLARE INFETTIVOLOGICA “FAST” OCCORRENTI ALLA S.C. MICROBIOLOGIA E VIROLOGIA PER LA DURATA DI 60 MESI, CON OPZIONE DI RINNOVO DI 24 MESI, PROROGA TECNICA DI 6 MESI E CLAUSOLA DI ADESIONE SUCCESSIVA FINO AL 200%, DA AGGIUDICARSI CON IL CRITERIO DELL’OFFERTA ECONOMICAMENTE PIÙ VANTAGG
ORG-0001ItaaliaMiscellaneous medical devices and productsTähtajaks on 38 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Olaszország – Katéterek – Dispositivi per infusione accessi vascolari 2^ edizione
Azienda ZeroItaaliaCathetersTähtajaks on 40 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Olaszország – Orvosi felszerelések – STENT BE-FLARED
A.S.L. NAPOLI 1 CENTROItaaliaMedical equipmentsTähtajaks on 42 päevaAvaldatud 03. sept 2026
Olaszország – Orvosi fogyóeszközök – Procedura aperta per la “Fornitura di Dispositivi per la Chirurgia Maxillo Facciale della U.O.C. di Otorinolaringoiatria e della Chirurgia Maxillo facciale del P.O. di Pozzuoli dell’Asl Napoli 2 Nord”
A.S.L. NAPOLI 2 NORDItaaliaMedical consumablesTähtajaks on 39 päevaAvaldatud 03. sept 2026