Iirimaa – Koolitusteenused – 2026/005 Enterprise Ireland is tendering for a Lead Regional Coordination for design, delivery, implementation and training for Regionally Based Pre-Accelerators and Early-Stage Supports for Startup
Kirjeldus
Enterprise Ireland plaanib see konkurentsi järel Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Aktseleratsiooni Programmi raames Rahvusliku Rahvusliku Akts
CPV koodid
Dokumendid & esitamine
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological UniversityIirimaaHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingTähtajaks on 27 päevaAvaldatud 26. aug 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT SkillnetIirimaaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesTähtajaks on 9 päevaAvaldatud 26. aug 2026
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144IirimaaAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesTähtajaks on 22 päevaAvaldatud 24. aug 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training BoardIirimaaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesTähtajaks on 24 päevaAvaldatud 24. aug 2026