Tagasi otsingule
Itaalia – Majandusarvestus- ja auditeerimisteenused – PA servizio revisione contabile e certificazione progetti PNRR
AZIENDA USL DI BOLOGNAItaaliaAvaldatud 16. juuli 2026
14 päeva jäänudKirjeldus
Avatud menetlus, mis on jagatud lottideks, et määrata teenus kontrollrevisiooni ja projektide sertifitseerimiseks, mis on rahuldatud PNRR Uurimise ja PNC HLS – TA raha poolt, Aziende Sanitarie dell’Area Vasta Emilia Centrale (AVEC) vajaduste ja AUSL - IRCCS Reggio Emilia jaoks.
CPV koodid
Accounting and auditing services
Dokumendid & esitamine
AI kokkuvõte
Logi sisse AI kokkuvõtte jaoksContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Olaszország – Belső ellenőri szolgáltatások – PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART.71 DEL D.LGS. N.36/2023, INTERAMENTE GESTITA CON MODALITÀ TELEMATICHE, PER L’AFFIDAMENTO DEI SERVIZI DI REVISIONE INTERNA (INTERNAL AUDIT) DI INVIMIT SGR S.P.A., MEDIANTE ESTERNALIZZAZIONE DELLA RELATIVA FUNZIONE
Investimenti Immobiliari Italiani SGR S.p.A.ItaaliaInternal audit servicesTähtajaks on 23 päevaAvaldatud 30. aug 2026
Olaszország – Hirdetésszervezési szolgáltatások – PA 233/2026 - Concessione degli spazi pubblicitari di GTT di durata quinquennale. 3 lotti.
Gruppo Torinese Trasporti S.p.AItaaliaAdvertising management servicesTähtajaks on 42 päevaAvaldatud 30. aug 2026
Olaszország – Marketingszolgáltatás – SERVIZIO DI PROMOZIONE TURISTICA E MARKETING DIGITALE A SUPPORTO DEL SISTEMA TURISTICO TERRITORIALE INTERCOMUNALE (STTI) DEL COMUNE DI MARANELLO
UNIONE DEI COMUNI DEL DISTRETTO CERAMICOItaaliaMarketing servicesTähtajaks on 28 päevaAvaldatud 30. aug 2026
Olaszország – Telefonkezelői szolgáltatások – Servizio Contact Center Motorizzazione Civile PAT
Provincia Autonoma di TrentoItaaliaTelephone operator servicesTähtajaks on 30 päevaAvaldatud 30. aug 2026