Tagasi otsingule
Görögország – Irodai kellékek – Προμήθεια γραφικής ύλης και ειδών γραφείου, εντύπων, χαρτιού εκτύπωσης, φωτοαντιγραφικού υλικού, εκτυπώσεων και αναλωσίμων μηχανογράφησης για τις ανάγκες των υπηρεσιών του Δήμου Κατερίνης
ΔΗΜΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣKreekaAvaldatud 02. sept 2026
32 päeva jäänudKirjeldus
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια γραφικής ύλης και ειδών γραφείου, εντύπων, χαρτιού εκτύπωσης, φωτοαντιγραφικού υλικού, υλικών και αναλωσίμων μηχανογράφησης για τις ανάγκες των υπηρεσιών του Δήμου Κατερίνης.Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό των 564.504,30 ευρώ, πλέον (Φ.Π.Α.24%) 135.481,03 ευρώ, σύνολο 699.985,33 ευρώ με Φ.Π.Α.
CPV koodid
Office suppliesFormsPhotocopier paperPhrase stampsPrinting servicesHandicraft and art suppliesPhotocopying servicesOffice machinery, equipment and supplies except computers, printers and furnitureGraphic design servicesPrinter ribbonsToner for laser printers/fax machinesDrums for office machineInk sources for printing machinery
Dokumendid & esitamine
AI kokkuvõte
Logi sisse AI kokkuvõtte jaoksContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Seotud hanked
Görögország – Számítógépek és tartozékaik – Διακήρυξης Ηλεκτρονικού Διεθνούς Διαγωνισμού, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ, Προμήθειας Εξοπλισμού, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής ανά Τμήμα, στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου «Ερευνητική υποδομή Τμήματος Πολιτισμικής Τεχνολογίας και Επικοινωνίας Πανεπιστημίου Αιγαίου» (Κωδικός ΟΠΣ 6038280)
ΕΛΚΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥKreekaComputer equipment and suppliesSuper computerPortable computersTähtajaks on 34 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Görögország – Számítógépek és tartozékaik – Προμήθεια και εγκατάσταση εξοπλισμού ΤΠΕ σε σχολικές μονάδες της Περιφέρειας Κρήτης
ΕΠΙΤΕΛΙΚΗ ΔΟΜΗ ΕΣΠΑ Υ.ΠΑΙ.Θ.ΑKreekaComputer equipment and suppliesTähtajaks on 33 päevaAvaldatud 02. sept 2026
Görögország – Kupon – 1072/2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ Α.Ε.KreekaCouponsTähtajaks on 42 päevaAvaldatud 31. aug 2026
Görögország – Számítógépek és tartozékaik – Αναβάθμιση Υποδομής Πληροφοριακού Κέντρου και Υποδομών Κεντρικής Υπηρεσίας ΜΟΔ Α.Ε. & Ειδικών Υπηρεσιών
Μονάδα Οργάνωσης της Διαχείρισης Αναπτυξιακών Προγραμμάτων (ΜΟΔ) Α.Ε.KreekaComputer equipment and suppliesComputer-related servicesTähtajaks on 15 päevaAvaldatud 30. aug 2026