Irlanti – Yleissivistävän ja ammatillisen koulutuksen palvelut – LI3747C Request to Participate in a Panel for the Provision of eBooks to the Education and Training Boards (ETBs) network of schools and centres
Kuvaus
ETB:t (Education and Training Boards) pyytää osallistumista paneeliin eKirjojen tarjoamiseksi ETB:n koulu- ja keskusverkostoon. ETB:t ovat lainvoimaisia viranomaisia, joiden vastuulla on koulutus ja koulutus, nuorisotyö ja joukko muita toimintoja. Aiemmin tunnettu nimellä Ammattikoulutuskomiteat (VECs) ETB:t hallinnoivat ja toimivat toisen asteen kouluissa, ammattikorkeakouluissa, monikulttuuristen kansallisten yhteisökouluissa ja monenlaisissa aikuis-, ammatti- ja koulutusohjelmien tarjoavissa koulutuskeskuksissa. On 16 ETB:tä, jotka hallinnoivat ja toimivat yli 700 koulutus- ja koulutuskeskuksessa, mukaan lukien: • 260+ toisen asteen kouluja (koulujen ja keskusten luettelo löytyy osoitteesta http://www.etbi.ie/) • noin 450 koulutus- ja koulutuskeskusta • 19 koulutuskeskusta • 27 yhteisökoulua ETB:t koulut neuvottelevat paneelin jäsenien kanssa ja valitsivat sopivimman jäsenen tai jäsenet seuraavien kriteerien perusteella: 1. eKirjan sopivuus opetussuunnitelmaan. 2. Asiakaspalvelu ja tukea 3. Kyky tarjota/siirtää massamääräiset pehmeät kopiot kirjoista opiskelijoiden laitteisiin 4. Lopullinen kustannus Paneelin jäseneksi pääsy ei tarkoita sopimuksen myöntämistä eikä sitä, että sopimusta myönnetään.
CPV-koodit
Asiakirjat & lähetys
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Aiheeseen liittyvät hankinnat
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT SkillnetIrlantiEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesEräpäivä 7 päivässäJulkaistu 26.8.2026
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological UniversityIrlantiHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingEräpäivä 25 päivässäJulkaistu 26.8.2026
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144IrlantiAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesEräpäivä 20 päivässäJulkaistu 24.8.2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training BoardIrlantiEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesEräpäivä 22 päivässäJulkaistu 24.8.2026