Takaisin hakua
Italia – Proteesi- ja pinnoitustuotteet – Procedura aperta per laffidamento quadriennale della fornitura di manufatti odontotecnici protesici, con eventuale proroga tecnica semestrale, articolata in unico lotto, con applicazione del criterio del minor prezzo, ai sensi del combinato disposto dellart. 71 e dellart. 108, 3 comma, del D.lgs. 36/2023 e ss.mm.ii., per un importo a base dasta quadriennale di 1.200.000,00 esente IVA.
A.S.P. PALERMO - U.O.C. APPROVVIGIONAMENTIItaliaJulkaistu 19.7.2026
32 päivää jäljelläKuvaus
Avoin kilpailutus neljävuotisesta toimituksesta hammaslääketieteellisistä proteesiartikkeleista, mahdollisella kuuden kuukauden teknisellä jatkolla, jaettuna yhdeksi lotiksi, pienimmän hinnan perusteella, art. 71 ja art. 108, 3 pykälän, D.lgs. 36/2023 ja sen jälkeen olevien määräysten ja asetusten mukaan, nelivuotisen perusarvon 1.200.000,00 arvon verovapaalla.
CPV-koodit
Prosthodontic and relining products
Asiakirjat & lähetys
AI-yhteenveto
Kirjaudu sisään AI-yhteenvetoonContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Aiheeseen liittyvät hankinnat
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – Procedura Aperta per l’affidamento della Fornitura di kit procedurali occorrenti ad AOU Pisana, AOU Senese e FTGM
ESTAR - Ente di Supporto Tecnico Amministrativo RegionaleItaliaMiscellaneous medical devices and productsEräpäivä 31 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Olaszország – Katéterek – Dispositivi per infusione accessi vascolari 2^ edizione
Azienda ZeroItaliaCathetersEräpäivä 40 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Olaszország – Orvosi fogyóeszközök – Procedura aperta per la “Fornitura di Dispositivi per la Chirurgia Maxillo Facciale della U.O.C. di Otorinolaringoiatria e della Chirurgia Maxillo facciale del P.O. di Pozzuoli dell’Asl Napoli 2 Nord”
A.S.L. NAPOLI 2 NORDItaliaMedical consumablesEräpäivä 39 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Olaszország – Laboratóriumi reagensek – isola immunometrica 2026
A.O. SAN GIOVANNI DI DIOItaliaLaboratory reagentsEräpäivä 39 päivässäJulkaistu 03.9.2026