Takaisin hakua
Italia – Kalastus-, pelastus- ja muut erikoisalukset – PROCEDURA APERTA, PER LA FORNITURA DI N. 87 MOTO D’ACQUA COMPLETE DI ATTREZZATURA PER IL SALVAMENTO, DOTAZIONI, CARRELLO STRADALE E CARRELLO PER VARO/ALAGGIO PER IL POTENZIAMENTO DEL SISTEMA INTEGRAT
Regione Autonoma della SardegnaItaliaJulkaistu 20.7.2026
11 päivää jäljelläKuvaus
Avoin kilpailutettava hankintamenettely, artikkelin 71 mukaan 36/2023 asetuksen mukaan, 87 kpl pelastusveneen varustelua, pelastusvarusteita, maantievaunua ja nostavaunua, pelastusveneiden nostamis- ja laskukykyä varten.
CPV-koodit
Fishing, emergency and other special vessels
Asiakirjat & lähetys
AI-yhteenveto
Kirjaudu sisään AI-yhteenvetoonContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Aiheeseen liittyvät hankinnat
Olaszország – Vasúti berendezések – 500108697_2026 - FORNITURA DI MORSE DI AMARRO PER TE
RETE FERROVIARIA ITALIANA SPAItaliaRailway equipmentEräpäivä 45 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Olaszország – Hulladéktömörítő járművek – FORNITURA DI N. 3 AUTOCARRI 2 ASSI DA 14 – 16 M³ PER IL SERVIZIO DI RACCOLTA RIFIUTI SOLIDI URBANI DI SEAB S.P.A., CON LA CONSEGUENTE PERMUTA DI N°3 VEICOLI USATI DI SEAB S.P.A. (F-1143 2026)
Energie-Umweltbetriebe Bozen Ag - Büro für Ausschreibungen und VerträgeItaliaRefuse-compaction vehiclesEräpäivä 38 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER LA FORNITURA DI N.1 AUTOBUS DI CLASSE I, A DUE ASSI, CON PROPULSIONE 100% ELETTRICA, DESTINATO AL TRASPORTO PUBBLICO LOCALE URBANO
Azienda Multi Servizi Comunali spaItaliaPublic-service busesEräpäivä 21 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – 012026 Fornitura di n 3 autobus ibridi interurbani classe II
AUTOSERVIZI LOCATELLI SRLItaliaPublic-service busesEräpäivä 13 päivässäJulkaistu 02.9.2026