Italia – Uudelleenorganisointityöt – AFFIDAMENTO DEI LAVORI DI ADEGUAMENTO SISMICO DELLA QUESTURA E DELLA POLIZIA STRADALE DI FROSINONE VIA VADO DEL TUFO 67 A FROSINONE SCHEDA FRB1053
Kuvaus
Avoin telematikkainen hankintamenettely art. 71 D.Lgs. n. 36/2023 S.M.I. perusteella maantieteellisen alueen maanjäristysvaikutusten soveltamisen toteuttamiseksi Frosinonen poliisiaseman ja Frosinonen liikennepoliisin toimistojen maantieteellisen alueen maanjäristysvaikutusten soveltamisen toteuttamiseksi Frosinonen poliisiaseman ja Frosinonen liikennepoliisin toimistojen maantieteellisen alueen maanjäristysvaikutusten soveltamisen toteuttamiseksi Frosinonen poliisiaseman ja Frosinonen liikennepoliisin toimistojen maantieteellisen alueen maanjäristysvaikutusten soveltamisen toteuttamiseksi Frosinonen poliisiaseman ja Frosinonen liikennepoliisin toimistojen maantieteellisen alueen maanjäristysvaikutusten soveltamisen toteuttamiseksi Frosinonen poliisiaseman ja Frosinonen liikennepoliisin toimistojen maantieteellisen alueen maanjäristysvaikutusten soveltamisen toteuttamiseksi Frosinonen poliisiaseman ja Frosinonen liikennepoliisin toimistojen maantieteellisen alueen maanjäristysvaikutusten soveltamisen toteuttamiseksi Frosinonen poliisiaseman ja Frosinonen liikennepoliisin toimistojen maantieteellisen alueen maanjäristysvaikutusten soveltamisen toteuttamiseksi Frosinonen poliisiaseman ja Frosinonen liikennepoliisin toimistojen maantieteellisen alueen maanjäristysvaikutusten soveltamisen toteuttamiseksi Frosinonen poliisiaseman ja Frosinonen liikennepoliisin toimistojen maantieteellisen alueen maanjäristysvaikutusten soveltamisen toteuttamiseksi Frosinonen poliisiaseman ja Frosinonen liikennepoliisin toimistojen maantieteellisen alueen maanjäristysvaikutusten soveltamisen toteuttamiseksi Frosinonen poliisiaseman ja Frosinonen liikennepoliisin toimistojen maantieteellisen alueen maanjäristysvaikutusten soveltamisen toteuttamiseksi Frosinonen poliisiaseman ja Frosinonen liikennepoliisin toimistojen maantieteellisen alueen maanjäristysvaikutusten soveltamisen toteuttamiseksi Frosinonen poliisiaseman ja Frosinonen liikennepoliisin toimistojen maantieteellisen alueen maanjäristysvaikutusten soveltamisen toteuttamiseksi Frosinonen poliisiaseman ja Frosinonen liikennepoliisin toimistojen maantieteellisen alueen maanjäristysvaikutusten soveltamisen toteuttamiseksi Frosinonen poliisiaseman ja Frosinonen liikennepoliisin toimistojen maantieteellisen alueen maanjäristysvaikutusten soveltamisen toteuttamiseksi Frosinonen poliisiaseman ja Frosinonen liikennepoliisin toimistojen maantieteellisen alueen maanjäristysvaikutusten soveltamisen toteuttamiseksi Frosinonen poliisiaseman ja Frosinonen liikennepoliisin toimistojen maantieteellisen alueen maanjäristysvaikutusten soveltamisen toteuttamiseksi Frosinonen poliisiaseman ja Frosinonen liikennepoliisin toimistojen maantieteellisen alueen maanjäristysvaikutusten soveltamisen toteuttamiseksi Frosinonen poliisiaseman ja Frosinonen liikennepoliisin toimistojen maantieteellisen alueen maanjäristysvaikutusten soveltamisen toteuttamiseksi Frosinonen poliisiaseman ja Frosinonen liikennepoliisin toimistojen maantieteellisen alueen maanjäristysvaikutusten soveltamisen toteuttamiseksi Frosinonen poliisiaseman ja Frosinonen liikennepoliisin toimistojen maantieteellisen alueen maanjäristysvaikutusten soveltamisen toteuttamiseksi Frosinonen poliisiaseman ja Frosinonen liikennepoliisin toimistojen maantieteellisen alueen maanjäristysvaikutusten soveltamisen toteuttamiseksi Frosinonen poliisiaseman ja Frosinonen liikennepoliisin toimistojen maantieteellisen alueen maanjäristysvaikutusten soveltamisen toteuttamiseksi Frosinonen poliisiaseman ja Frosinonen liikennepoliisin toimistojen maantieteellisen alueen maanjäristysvaikutusten soveltamisen toteuttamiseksi Frosinonen poliisiaseman ja Frosinonen liikennepoliisin toimistojen maantieteellisen alueen maanjäristysvaikutusten soveltamisen toteuttamiseksi Frosinonen poliisiaseman ja Frosinonen liikennepoliisin toimistojen maantieteellisen alueen maanjäristysvaikutusten soveltamisen toteuttamiseksi Frosinonen poliisiaseman ja Frosinonen liikennepoliisin toimistojen maantieteellisen alueen maanjäristysvaikutusten soveltamisen toteuttamiseksi Frosinonen poliisiaseman ja Frosinonen liikennepoliisin toimistojen maantieteellisen alueen maanjäristysvaikutusten soveltamisen toteuttamiseksi Frosinonen poliisiaseman ja Frosinonen liikennepoliisin toimistojen maantieteellisen alueen maanjäristysvaikutusten soveltamisen toteuttamiseksi Frosinonen poliisiaseman ja Frosinonen liikennepoliisin toimistojen maantieteellisen alueen maanjäristysvaikutusten soveltamisen toteuttamiseksi Frosinonen poliisiaseman ja Frosinonen liikennepoliisin toimistojen maantieteellisen alueen maanjäristysvaikutusten soveltamisen toteuttamiseksi Frosinonen poliisiaseman ja Frosinonen liikennepoliisin toimistojen maantieteellisen alueen maanjäristysvaikutusten soveltamisen toteuttamiseksi Frosinonen poliisiaseman ja Frosinonen liikennepoliisin toimistojen maantieteellisen alueen maanj
CPV-koodit
Asiakirjat & lähetys
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Aiheeseen liittyvät hankinnat
Olaszország – Építési munkák – Adeguamento dell’impianto di depurazione di Scordia – Progetto di completamento” - cod. ID 33396 e di “Realizzazione collettore fognario da Militello a impianto di depurazione di Scordia” - cod. ID 33541”, in Provincia di Catania, finanziati con la Delibera CIPE n. 60 del 2012; CUP F77B14000260006 - CIG 7168427518"
Commissario Straordinario Unico per la Depurazione D.P.C.M. del 07/08/2023ItaliaConstruction workWorks for complete or part construction and civil engineering workEräpäivä 42 päivässäJulkaistu 02.9.2026
Olaszország – Épületbefejezési munka – Centro Formazione San Maurizio - Lotti 7 e 8 - Arredo - L+F - 04_26
Autonome Provinz Bozen - Abteilung Hochbau und technischer DienstItaliaBuilding completion workMiscellaneous furniture and equipmentEräpäivä 6 päivässäJulkaistu 02.9.2026
Olaszország – Parkolóhely, pihenőhely építése – Gara d’appalto per l’affidamento in concessione, su proposta di Project Financing ai sensi dell'art. 193 ex del D. Lgs. 36/2023, di realizzazione e gestione di area attrezzata di sosta temporanea per camper ed autobus e lavori accessori, finalizzata alla valorizzazione e allo sviluppo del turismo all'aria aperta., CUP: B39J24002140003
UrbinoItaliaParking lot construction workEräpäivä 28 päivässäJulkaistu 02.9.2026
Olaszország – Hídfelújítással kapcsolatos építési munkák – Procedura aperta, suddivisa in 2 lotti, per l'affidamento di 2 accordi quadro relativi al programma di interventi di messa in sicurezza e monitoraggio di ponti e viadotti della viabilita' provinciale della Provincia di Barletta-Andria-Trani - durata triennale
PROVINCIA DI BARLETTA-ANDRIA-TRANIItaliaBridge renewal construction workEräpäivä 31 päivässäJulkaistu 02.9.2026