Italia – Pienjänniteasennukset – Gara telematica a procedura aperta in quattro lotti per l'affidamento di interventi manutentivi su edifici dell'Università degli Studi di Padova, tramite conclusione di Accordi Quadro. Lotto 1: Accordo Quadro quadriennale per l'affidamento di interventi di adeguamento degli impianti termici e di condizionamento SOA OS28E3 (AQOS28E3) Lotto 2: Accordo quadro triennale per l'affidamento di interve
Kuvaus
Telematiikkaan perustuva avoin kilpailu neljässä osassa rakennusten ylläpidon toimenpiteiden hankintaan Università degli Studi di Padovan rakennuksissa, sopimusten tekemisen kautta. Osio 1: Neljän vuoden sopimus termis- ja ilmastointilaitteistojen soveltamis- ja korjaus toimenpiteiden hankintaan SOA OS28E3 (AQOS28E3) Osio 2: Kolmen vuoden sopimus erilaisten rakennusten vesilaitteistojen toimenpiteiden hankintaan SOA OS3 (AQOS3E4) Osio 3: Neljän vuoden sopimus erilaisten rakennusten sähkölaitteistojen soveltamis- ja korjaus toimenpiteiden hankintaan SOA OS30 (AQOS30E4) Osio 4: Neljän vuoden sopimus erilaisten rakennusten sähkökatkon jatkuvuuden toimenpiteiden hankintaan (AQCAE1)
CPV-koodit
Asiakirjat & lähetys
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Aiheeseen liittyvät hankinnat
Olaszország – Hőszigetelési munka – Accordo Quadro interventi di miglioramento sismico e riqualificazione energetica dell'edificio ARTE sito in Genova Via Tofane 92-98
ARTE GenovaItaliaThermal insulation workEräpäivä 27 päivässäJulkaistu 30.8.2026
Olaszország – Föld alatti parkolóhely építése – Procedura aperta telematica sopra soglia UE per l'affidamento dei lavori di «Opere di urbanizzazione UCF0 – Area Ex Neca (Pavia)» ai sensi dell'art. 71 del D.lgs. 31 marzo 2023, n. 36 Criterio: offerta economicamente più vantaggiosa ex art. 108.
Near Sgr Spa Società benefitItaliaUnderground car park construction workEräpäivä 38 päivässäJulkaistu 30.8.2026
Olaszország – Szalagkorlát felszerelése – MANUTENZIONE STRAORDINARIA DI BARRIERE DI SICUREZZA NEL TRATTO COMPRESO TRA GLI SVINCOLI DI ROVERETO NORD (TN) E AFFI (VR)
Autostrada del Brennero SpAItaliaErection of road-barriersEräpäivä 1 päivässäJulkaistu 27.8.2026
Olaszország – Gátak, csatornák, öntözőcsatornák és vízvezetékek építése – 2435-26 PROCEDURA APERTA PER L’AFFIDAMENTO DEI LAVORI DEL LOTTO 041-A “COMPLETAMENTO DEL SISTEMA DI SBARRAMENTI MOBILI NEL COMPRENSORIO IRRIGUO CONSORTILE PIANA DELL'ALBERESE - COMUNE DI GROSSETO”
CONSORZIO 6 TOSCANA SUD - AREA IRRIGAZIONE E CONTRATTIItaliaConstruction work for dams, canals, irrigation channels and aqueductsEräpäivä 34 päivässäJulkaistu 27.8.2026