Italia – Leikkaussalilaitteet ja instrumentit – Procedura aperta in 4 lotti fornitura tecnologie 12 sale operatorie padiglione centrale e ala ovest
Kuvaus
Avoin telematinen tarjouskilpailu, neljässä osassa, artikkelin 71 pykälän 2 mukaan D.Lgs 36/2023, Parman yliopistollisen sairaalan operoijien osastojen, keskuspaviljongin ja länsisiiven teknologioiden toimituksesta, asennuksesta ja käyttöönotosta, mahdollisuudella Parman USL:n osallistua ja samanaikaisesti myydä nykyiset teknologiat, jotka liittyvät osiin 1 ja 3, jotka on nykyisin asennettu AOUPR:lle (Rahoitus: Fondazione Cariparma osat 1, 2, 3 ja osan 4 rahoitus yrityksen varoista) CUP F9912600331007. Yhteensä toimituksen hinta € 1.842.474,00, mukaan lukien 22% ALV, jaetaan seuraavasti: Osio 1: Tarjoushinta € 840.000,00, mukaan lukien 22% ALV Osio 2: Tarjoushinta € 490.574,00, mukaan lukien 22% ALV Osio 3: Tarjoushinta € 408.000,00, mukaan lukien 22% ALV Osio 4: Tarjoushinta € 103.900,00, mukaan lukien 22% ALV
CPV-koodit
Asiakirjat & lähetys
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Aiheeseen liittyvät hankinnat
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – Dispositivi impiantabili per la chiusura percutanea transcatetere del PFO e dei DIA tipo Ostium Secundum
ASL LEItaliaMiscellaneous medical devices and productsEräpäivä 35 päivässäJulkaistu 31.8.2026
Olaszország – Laboratóriumi reagensek – Procedura aperta – suddivisa in 6 lotti – per la fornitura di reattivi diagnostici e il noleggio di apparecchiature per il settore di biologia molecolare del Laboratorio Centrale di Patologia Clinica del Comprensorio sanitario di Bolzano
Südtiroler Sanitätsbetrieb - Abteilung EinkäufeItaliaLaboratory reagentsEräpäivä 48 päivässäJulkaistu 31.8.2026
Olaszország – Diagnosztikai készülékek – PA FORNITURA TRIENNALE IN SERVICE DI N. 1 APPARECCHIO PER CHEMIO-IPERTERMIA INTRAPERITONEALE (HIPEC) PER L'AZIENDA OSPEDALIERA UNIVERSITARIA DI BOLOGNA
AZIENDA USL DI BOLOGNAItaliaDiagnostic devicesTechnical support servicesEräpäivä 50 päivässäJulkaistu 31.8.2026
Olaszország – Csontszintetizáló készülékek – fornitura in accordo quadro di chiodi endomidollari e placche per osteotomia
ASST DEI SETTE LAGHIItaliaOsteosynthesis devicesEräpäivä 31 päivässäJulkaistu 30.8.2026