Irlanti – Yleissivistävän ja ammatillisen koulutuksen palvelut – 2024/37 - Readvertisement Year 3 of Panel for suitable Service Providers for the provision of Environmental and Energy Management Training Courses and Demonstration in 2 Lots
Kuvaus
LMETB on perustanut panelin, josta se hankkii sopivasti koulutettuja palveluntarjoajia toimittaakseen koulutusohjelmia, joista palveluntarjoajia voidaan valita osallistumaan minikilpailuun sopimuksen myöntämiseksi suunnittelun, esittelyn, kehittämisen, sovittamisen, akkreditoinnin ja koulutusohjelmien toimituksen suhteen, kun tietyt tarpeet nousevat. LMETB mainostaa kaikki tunnettuja, tunnistettuja, potentiaalisia ohjelmia, kurssit, jotka on tunnistettu ja aiemmin suoritettu. Tämä julkinen hankintakilpailu jaetaan Lotteihin, kuten on kuvattu tarjousasiakirjoissa. Hakijat voivat hakea yhden tai useamman Lottin. Ei ole rajoituksia Lottejen määrälle, joihin voit hakea, jos täytät myöntämiskriteerit. Panel on perustettu 12. heinäkuuta 2024 ja se kestää 3 vuotta 11. heinäkuuta 2027 asti. Hakemukset otetaan vastaan sähköpostitse osoitteeseen [email protected] seuraavalla aihepiirteellä: Hakemus Panelin jäsenyyteen tarjoamisen Environmental and Energy Management Training Courses and Demonstration 2 Lottia.
CPV-koodit
Asiakirjat & lähetys
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Aiheeseen liittyvät hankinnat
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological UniversityIrlantiHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingEräpäivä 25 päivässäJulkaistu 26.8.2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT SkillnetIrlantiEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesEräpäivä 7 päivässäJulkaistu 26.8.2026
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144IrlantiAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesEräpäivä 20 päivässäJulkaistu 24.8.2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training BoardIrlantiEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesEräpäivä 22 päivässäJulkaistu 24.8.2026