Italia – Kirjoitustarvikkeet – Fornitura triennale di articoli di cancelleria, di attrezzature e di materiale per l’ufficio per le esigenze del Segretariato generale della Presidenza della Repubblica.
Kuvaus
Menettely koskee kolmen vuoden kestoisen toimistotarvikkeiden, varusteiden ja toimistomateriaalien toimituksen tarpeisiin, joita tarvitaan TED:issa mainittujen esineiden toimituksessa.
Toimitettavat esineet:
1. Kansliatarvikkeet
2. Kirjoitustarvikkeet
3. Kansliovarusteet
4. Kansliopaperit
5. Kansliotarvikkeet
6. Kansliotarvikkeet
7. Kansliotarvikkeet
8. Kansliotarvikkeet
9. Kansliotarvikkeet
10. Kansliotarvikkeet
11. Kansliotarvikkeet
12. Kansliotarvikkeet
13. Kansliotarvikkeet
14. Kansliotarvikkeet
15. Kansliotarvikkeet
16. Kansliotarvikkeet
17. Kansliotarvikkeet
18. Kansliotarvikkeet
19. Kansliotarvikkeet
20. Kansliotarvikkeet
Toimitettavat esineet:
1. Kansliotarvikkeet
2. Kansliotarvikkeet
3. Kansliotarvikkeet
4. Kansliotarvikkeet
5. Kansliotarvikkeet
6. Kansliotarvikkeet
7. Kansliotarvikkeet
8. Kansliotarvikkeet
9. Kansliotarvikkeet
10. Kansliotarvikkeet
11. Kansliotarvikkeet
12. Kansliotarvikkeet
13. Kansliotarvikkeet
14. Kansliotarvikkeet
15. Kansliotarvikkeet
16. Kansliotarvikkeet
17. Kansliotarvikkeet
18. Kansliotarvikkeet
19. Kansliotarvikkeet
20. Kansliotarvikkeet
Toimitettavat esineet:
1. Kansliotarvikkeet
2. Kansliotarvikkeet
3. Kansliotarvikkeet
4. Kansliotarvikkeet
5. Kansliotarvikkeet
6. Kansliotarvikkeet
7. Kansliotarvikkeet
8. Kansliotarvikkeet
9. Kansliotarvikkeet
10. Kansliotarvikkeet
11. Kansliotarvikkeet
12. Kansliotarvikkeet
13. Kansliotarvikkeet
14. Kansliotarvikkeet
15. Kansliotarvikkeet
16. Kansliotarvikkeet
17. Kansliotarvikkeet
18. Kansliotarvikkeet
19. Kansliotarvikkeet
20. Kansliotarvikkeet
Toimitettavat esineet:
1. Kansliotarvikkeet
2. Kansliotarvikkeet
3. Kansliotarvikkeet
4. Kansliotarvikkeet
5. Kansliotarvikkeet
6. Kansliotarvikkeet
7. Kansliotarvikkeet
8. Kansliotarvikkeet
9. Kansliotarvikkeet
10. Kansliotarvikkeet
11. Kansliotarvikkeet
12. Kansliotarvikkeet
13. Kansliotarvikkeet
14. Kansliotarvikkeet
15. Kansliotarvikkeet
16. Kansliotarvikkeet
17. Kansliotarvikkeet
18. Kansliotarvikkeet
19. Kansliotarvikkeet
20. Kansliotarvikkeet
Toimitettavat esineet:
1. Kansliotarvikkeet
2. Kansliotarvikkeet
3. Kansliotarvikkeet
4. Kansliotarvikkeet
5. Kansliotarvikkeet
6. Kansliotarvikkeet
7. Kansliotarvikkeet
8. Kansliotarvikkeet
9. Kansliotarvikkeet
10. Kansliotarvikkeet
11. Kansliotarvikkeet
12. Kansliotarvikkeet
13. Kansliotarvikkeet
14. Kansliotarvikkeet
15. Kansliotarvikkeet
16. Kansliotarvikkeet
17. Kansliotarvikkeet
18. Kansliotarvikkeet
19. Kansliotarvikkeet
20. Kansliotarvikkeet
Toimitettavat esineet:
1. Kansliotarvikkeet
2. Kansliotarvikkeet
3. Kansliotarvikkeet
4. Kansliotarvikkeet
5. Kansliotarvikkeet
6. Kansliotarvikkeet
7. Kansliotarvikkeet
8. Kansliotarvikkeet
9. Kansliotarvikkeet
10. Kansliotarvikkeet
11. Kansliotarvikkeet
12. Kansliotarvik
CPV-koodit
Asiakirjat & lähetys
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Aiheeseen liittyvät hankinnat
Olaszország – Számítógépek és tartozékaik – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA AI SENSI DELL'ART. 71 DEL D.LGS. N. 36/2023, SUDDIVISA IN N. 3 LOTTI, PER L'AFFIDAMENTO DELLA FORNITURA DI HARDWARE PER STORAGE, RETE E SICUREZZA, NECESSARI ALLA REALIZZAZIONE DELLA BUSINESS CONTINUITY TRA L'ATTUALE E IL NUOVO DATA CENTER
IZSAM - Istituto Zooprofilattico Sperimentale dell Abruzzo e del Molise G. CaporaleItaliaComputer equipment and suppliesEräpäivä 14 päivässäJulkaistu 27.8.2026
Olaszország – Papír irodaszerek és egyéb áruk – Procedura aperta per la conclusione di un accordo quadro con un solo operatore economico, ai sensi dell’art. 59 del D.Lgs. 36/2023 s.m.i., per l’affidamento della fornitura, comprensiva di spese di trasporto e consegna, di materiali di cancelleria per le esigenze dell’Università di Brescia, per un periodo di 48 mesi
UNIVERSITA' DEGLI STUDI DI BRESCIAItaliaPaper stationery and other itemsEräpäivä 27 päivässäJulkaistu 24.8.2026
Olaszország – Számítógépek és tartozékaik – Forniture per l'allestimento del Centro in Digital Prevention, Public Health & Management, nell'ambito dell'iniziativa di ricerca denominata DARE - Digital Lifelong Prevention CUP B53C22006460001, finanziato a valere delle risorse del Ministero dell'Università e della Ricerca nell'ambito del Piano Nazionale Complementare al Piano Nazionale di Ripresa e Resilienza, Avviso MUR D.D. n. 931 del 06/06/
UNIVERSITA' DEGLI STUDI DI PALERMOItaliaComputer equipment and suppliesEräpäivä 1 päivässäJulkaistu 10.8.2026
Olaszország – Különféle irodai berendezések és kellékek – PROCEDURA DI GARA APERTA FINALIZZATA ALL' ACQUISTO DI ARREDI PER L' ASILO NIDO COMUNALE DI FONDI.
Comune di FondiItaliaVarious office equipment and suppliesEräpäivä 1 päivässäJulkaistu 09.8.2026