Takaisin hakua
Tämä tarjous on peruttu.
Portugali – Polttoaineet – Aquisição de gasóleo rodoviário aditivado B7 a granel para depósitos do SUCH em Arazede e Coimbra/Trouxemil
Serviço de Utilização Comum dos HospitaisPortugaliJulkaistu 21.7.2026
Eräpäivä on ohitettuKuvaus
Julkinen kilpailutettava hankintamenettely maantieaditivoitua B7 dieselöljyä varten, joka on tarkoitettu SUCH:n varastojen täyttämiseen Direção Regional do Centro, Arazede ja Coimbra/Trouxemil, mukaan lukien kaikki toimituksen, laadun, määrän, toimitusaikojen ja toimituspaikkojen velvollisuudet.
CPV-koodit
Fuels
Asiakirjat & lähetys
AI-yhteenveto
Kirjaudu sisään AI-yhteenvetoonContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Aiheeseen liittyvät hankinnat
Portugália – Propán és bután – CONCURSO PÚBLICO INTERNACIONAL N.º 10/2026 PARA A CELEBRAÇÃO DO ACORDO QUADRO PARA FORNECIMENTO DE GÁS
CI-AMAL - Comunidade Intermunicipal do AlgarvePortugaliPropane and butaneEräpäivä 27 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Portugália – Tüzelőanyagok – Concurso Público n.º 3/SRAA/2026 com publicidade internacional para a celebração de contrato de aquisição de combustível para abastecimento da frota de viaturas e máquinas do Gabinete do Secretário Regional da Agricultura e Alimentação e dos Serviços de Desenvolvimento Agrário de Ilha
Secretaria Regional da Agricultura e AlimentaçãoPortugaliFuelsEräpäivä 25 päivässäJulkaistu 01.9.2026
Portugália – Tüzelőanyagok – 4026021954/DA/E0002/2026-Aquisição de Gasóleo a Granel Portugal Continental
Estado-Maior do ExércitoPortugaliFuelsEräpäivä 25 päivässäJulkaistu 01.9.2026
Portugália – Kőolaj és párlatok – Fornecimento de Combustíveis Rodoviários para a Frota de Águas de Gaia, EM, SA em Postos de Abastecimento Públicos
Águas de Gaia, EM, SAPortugaliPetroleum and distillatesEräpäivä 13 päivässäJulkaistu 20.8.2026