Takaisin hakua
Tämä tarjous on vanhentunut.
Italia – Tietokoneisiin liittyvät laitteet ja varusteet – CODICE IT/HD-DGR 204 DEL09/04/2026 -GARA TELEMATICAA PROCEDURAAPERTA PER LAFORNITURA DIATTREZZATURE EARREDI PER ILCOMPLETAMENTOFUNZIONALEDELLE NUOVEAREE SANITARIENELLA NUOVAPALAZZINA H1SUD – CUPF84E23
A.O. Sant'AndreaItaliaJulkaistu 09.7.2026
Eräpäivä on ohitettuKuvaus
Koodi IT/HD - DGR 204 09.04.2026 - TELEMATISKI KILPAILU AVOINEN HANKINTAMENETTELMISTÄ TARVITTAVASTA LAITEKALUSTOSTA JA KALUSTOSTA UUSIEN LÄÄKETIETEEN ALUEIDEN TOIMINTAKYKYN TÄYTTÄMISEKSI UUDEN H1 ETELÄN PALATSIN PALVELUISSA – CUP F84E23000260001 – PROCEDURA STELLA HANKINTOJA TARVITTAVASTA TÄRKEÄSTÄ LAITEKALUSTOSTA JA INFORMATIIKKALAITEISTA
CPV-koodit
Computer-related equipment
Asiakirjat & lähetys
AI-yhteenveto
Kirjaudu sisään AI-yhteenvetoonContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Aiheeseen liittyvät hankinnat
Olaszország – Számítógéppel kapcsolatos eszközök – Fornitura di sistemi di rete dati - Edificio U10
Area Approvvigionamenti Beni e Servizi - Settore Gare Beni e Servizi: Ufficio Gare, Ufficio Procedure NegoziateItaliaComputer-related equipmentSoftware supply servicesSystem and support servicesEräpäivä 41 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Olaszország – Számítógépek és tartozékaik – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA AI SENSI DELL'ART. 71 DEL D.LGS. N. 36/2023, SUDDIVISA IN N. 3 LOTTI, PER L'AFFIDAMENTO DELLA FORNITURA DI HARDWARE PER STORAGE, RETE E SICUREZZA, NECESSARI ALLA REALIZZAZIONE DELLA BUSINESS CONTINUITY TRA L'ATTUALE E IL NUOVO DATA CENTER
IZSAM - Istituto Zooprofilattico Sperimentale dell Abruzzo e del Molise G. CaporaleItaliaComputer equipment and suppliesEräpäivä 12 päivässäJulkaistu 27.8.2026
Olaszország – Papír irodaszerek és egyéb áruk – Procedura aperta per la conclusione di un accordo quadro con un solo operatore economico, ai sensi dell’art. 59 del D.Lgs. 36/2023 s.m.i., per l’affidamento della fornitura, comprensiva di spese di trasporto e consegna, di materiali di cancelleria per le esigenze dell’Università di Brescia, per un periodo di 48 mesi
UNIVERSITA' DEGLI STUDI DI BRESCIAItaliaPaper stationery and other itemsEräpäivä 25 päivässäJulkaistu 24.8.2026
Olaszország – Papíráruk – PROCEDURA APERTA PER LA PER LA FORNITURA DI CANCELLERIA FUORI CONVENZIONE INTERCENT-ER
AZIENDA USL DELLA ROMAGNAItaliaStationeryEräpäivä 11 päivässäJulkaistu 09.8.2026