Takaisin hakua
Tämä tarjous on vanhentunut.
Italia – Pankkipalvelut – App. 134/26 - Procedura aperta servizio gestione carte per reddito di merito
UNIVERSITA' DELLA CALABRIAItaliaJulkaistu 19.7.2026
Eräpäivä on ohitettuKuvaus
Hallintojohtajan päätöksellä 427/09.07.2026, tämä hallinto on päättänyt luovuttaa yksittäisen taloudellisen toimijan kanssa rahoitusjärjestelmän art. 59 mukaan, jonka kohteena on monipalvelukorttien emissio- ja hallintapalvelu opiskelijoille, yliopistojen henkilökunnalle ja ansiotukia saaville. Lisätietoja palvelusta löytyy palvelun projektista.
CPV-koodit
Banking services
Asiakirjat & lähetys
AI-yhteenveto
Kirjaudu sisään AI-yhteenvetoonContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Aiheeseen liittyvät hankinnat
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA TELEMATICA AI SENSI DELL'ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER L'AFFIDAMENTO DEL "SERVIZIO DI COPERTURA ASSICURATIVA ALL RISKS CONTRO I DANNI AL PATRIMONIO IMMOBILE, MOBILE ED ELETTRONICO DI COSMARI SRL - PERIODO 2026-2028"
COSMARI srlItaliaInsurance servicesEräpäivä 32 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – Procedura aperta, ai sensi dellart. 71 D. Lgs. 36/2023, per l'affidamento del servizio assicurativo All Risk per il patrimonio immobiliare e mobiliare dell'INRIM, per il periodo 31 dicembre 2026 - 31 dicembre 2029, rinnovabile per 3 anni.
Istituto nazionale di ricerca metrologica - Gare e contrattiItaliaInsurance servicesEräpäivä 41 päivässäJulkaistu 02.9.2026
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO ASSICURATIVO ALL RISKS PATRIMONIO DELLA PROVINCIA DI LODI
Provincia di LodiItaliaInsurance servicesEräpäivä 24 päivässäJulkaistu 01.9.2026
Olaszország – Biztosításközvetítői szolgáltatások – PROCEDURA PER L'AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO PROFESSIONALE DI BROKERAGGIO ASSICURATIVO, COMPRENSIVO DI CONSULENZA, ASSISTENZA E SUPPORTO SPECIALISTICO, FINALIZZATO ALLA GESTIONE INTEGRATA DEI RISCHI ASSICURATIVI E DEI SINISTRI DELLA.O. PAPARDO DI MESSINA
Azienda Ospedaliera Papardo - Ufficio ProvveditoratoItaliaInsurance brokerage servicesEräpäivä 59 päivässäJulkaistu 01.9.2026