Italia – Jätepuristimilla varustetut jäteautot – FORNITURA, ANCHE TRAMITE LEASING BANCARIO, DI NR 3 AUTOCOMPATTATORI A TRE ASSI ALIMENTATI A GASOLIO CON CASSONE DI CARICO AVENTE CAPACITÀ DI 24/26 M3 A CARICAMENTO POSTERIORE CON ALZA VOLTA BIDONI SUDDIVISA IN 3 LOTTI.
Kuvaus
Hankinta, myös leasingin kautta, 3 kolmiakselista, dieselillä toimivaa, 24/26 m3:n kuorma-avaimella varustettua, takaosasta lastattavaa, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aineiden nostavaa, ylläpitävää, 3 osaan jaettuja, öljyä ja nestemäisiä aine
CPV-koodit
Asiakirjat & lähetys
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Aiheeseen liittyvät hankinnat
Olaszország – Vasúti berendezések – 500108697_2026 - FORNITURA DI MORSE DI AMARRO PER TE
RETE FERROVIARIA ITALIANA SPAItaliaRailway equipmentEräpäivä 43 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Olaszország – Hulladéktömörítő járművek – FORNITURA DI N. 3 AUTOCARRI 2 ASSI DA 14 – 16 M³ PER IL SERVIZIO DI RACCOLTA RIFIUTI SOLIDI URBANI DI SEAB S.P.A., CON LA CONSEGUENTE PERMUTA DI N°3 VEICOLI USATI DI SEAB S.P.A. (F-1143 2026)
Energie-Umweltbetriebe Bozen Ag - Büro für Ausschreibungen und VerträgeItaliaRefuse-compaction vehiclesEräpäivä 36 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER LA FORNITURA DI N.1 AUTOBUS DI CLASSE I, A DUE ASSI, CON PROPULSIONE 100% ELETTRICA, DESTINATO AL TRASPORTO PUBBLICO LOCALE URBANO
Azienda Multi Servizi Comunali spaItaliaPublic-service busesEräpäivä 19 päivässäJulkaistu 03.9.2026
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – 012026 Fornitura di n 3 autobus ibridi interurbani classe II
AUTOSERVIZI LOCATELLI SRLItaliaPublic-service busesEräpäivä 11 päivässäJulkaistu 02.9.2026