Takaisin hakua
Italia – Kirjanpito- ja tilintarkastuspalvelut – PA servizio revisione contabile e certificazione progetti PNRR
AZIENDA USL DI BOLOGNAItaliaJulkaistu 16.7.2026
14 päivää jäljelläKuvaus
Avoin kilpailutettava menettely, joka jaetaan lotteihin, tilauspalvelun tilauksesta tilintarkastuspalveluista ja projektien sertifioinnista, jotka on rahoittanut PNRR Ricerca ja PNC HLS - TA -rahoitus, Aziende Sanitarie dell’Area Vasta Emilia Centrale (AVEC) ja AUSL - IRCCS di Reggio Emilia tarpeisiin.
CPV-koodit
Accounting and auditing services
Asiakirjat & lähetys
AI-yhteenveto
Kirjaudu sisään AI-yhteenvetoonContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Aiheeseen liittyvät hankinnat
Olaszország – Belső ellenőri szolgáltatások – PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART.71 DEL D.LGS. N.36/2023, INTERAMENTE GESTITA CON MODALITÀ TELEMATICHE, PER L’AFFIDAMENTO DEI SERVIZI DI REVISIONE INTERNA (INTERNAL AUDIT) DI INVIMIT SGR S.P.A., MEDIANTE ESTERNALIZZAZIONE DELLA RELATIVA FUNZIONE
Investimenti Immobiliari Italiani SGR S.p.A.ItaliaInternal audit servicesEräpäivä 23 päivässäJulkaistu 30.8.2026
Olaszország – Hirdetésszervezési szolgáltatások – PA 233/2026 - Concessione degli spazi pubblicitari di GTT di durata quinquennale. 3 lotti.
Gruppo Torinese Trasporti S.p.AItaliaAdvertising management servicesEräpäivä 42 päivässäJulkaistu 30.8.2026
Olaszország – Marketingszolgáltatás – SERVIZIO DI PROMOZIONE TURISTICA E MARKETING DIGITALE A SUPPORTO DEL SISTEMA TURISTICO TERRITORIALE INTERCOMUNALE (STTI) DEL COMUNE DI MARANELLO
UNIONE DEI COMUNI DEL DISTRETTO CERAMICOItaliaMarketing servicesEräpäivä 28 päivässäJulkaistu 30.8.2026
Olaszország – Telefonkezelői szolgáltatások – Servizio Contact Center Motorizzazione Civile PAT
Provincia Autonoma di TrentoItaliaTelephone operator servicesEräpäivä 30 päivässäJulkaistu 30.8.2026