Retour à la recherche
Cet appel d'offres a été retiré.
Lengyelország – Repülőgépekkel, rakétákkal és űrhajókkal kapcsolatos képzés és szimulációs gyakorlat – WYKONANIE USŁUGI SZKOLENIA SYMULATOROWEGO PERSONELU LATAJĄCEGO NA STATKACH POWIETRZNYCH AW101- 614, GRUPY LOTNICZEJ DARŁOWO NA SYMULATORZE FSS W LEONARDO’S NORWEGIAN TRAINING CENTRE (NTC).
17 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZYPolognePublié le 11 févr. 2026
Aucun délai donnéDescription
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi specjalistycznego szkolenia symulatorowego pilotów na symulatorze AW101 FSS w Leonardo Norway Training Centre (NTC) w miejscowości Sola w Norwegii, obejmujące: a) szkolenie podstawowe (Basic Training); b) szkolenie PBN; c) szkolenie w zakresie zastosowania bojowego (Combat Flying), zgodnie z wymogami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia i projekcie umowy stanowiących załączniki do Zaproszenia.
Codes CPV
Training and simulation in aircrafts, missiles and spacecrafts
Résumé AI
Connectez-vous pour un résumé AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Marchés similaires
Lengyelország – Műszaki képzési szolgáltatások – Usługa szkolenia dla potrzeb bezpieczeństwa teleinformatycznego
Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił ZbrojnychPologneTechnical training servicesDélai dans 30 joursPublié le 03 sept. 2026
Lengyelország – Egészségügyi oktatási szolgáltatások – CP.251.1168.2026, kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na organizacji kursów dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego, realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)”, współfinansowanego ze środków EFS
Centrum Medycznego Kształcenia PodyplomowegoPologneMedical education servicesDélai dans 19 joursPublié le 02 sept. 2026
Lengyelország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Organizacja cyklu świątecznych spotkań z zakresu edukacji klimatycznej, obejmującego spotkania dla dorosłych mieszkańców województwa oraz dla dzieci i młodzieży z terenu województwa
Województwo ŁódzkiePologneEducation and training servicesDélai dans 13 joursPublié le 31 août 2026
Lengyelország – Szakmai továbbképzési szolgáltatások – Kompleksowa realizacja dwudniowych szkoleń wyjazdowych dla kadry placówek prowadzących kształcenie zawodowe w ramach projektu Śląskie. Zawodowcy 2, w podziale na III części
Województwo ŚląskiePologneVocational training servicesSafety education servicesPersonal development training servicesDélai dans 9 joursPublié le 31 août 2026