Retour à la recherche
Cet appel d'offres a été retiré.
Hollandia – Rendszer-karbantartási és támogatási szolgáltatások – DSU Managed Hosting en Beheer
Ministerie van Sociale Zaken en WerkgelegenheidPays-BasPublié le 02 juin 2026
Aucun délai donnéDescription
Het doel van deze Aanbesteding is het selecteren van één leverancier voor het leveren van ICT-dienstverlening op het gebied van managed hosting en beheer. De geraamde waarde van de Opdracht bedraagt gemiddeld € 800.000 (achthonderdduizend euro) exclusief btw per jaar, derhalve totaal € 8.000.000 (acht miljoen euro) exclusief btw over een looptijd van 10 (tien) jaar. Indien en voorzover de overeenkomst als een raamovereenkomst zou worden aangemerkt, geldt een maximale omvang van € 12.000.000 (twaalf miljoen euro).
Codes CPV
System and support servicesDatabase and operating software development servicesSoftware support servicesData network management servicesApplication service providers
Documents et soumission
Résumé AI
Connectez-vous pour un résumé AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Marchés similaires
Hollandia – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Subsidieverwerking Isolatiemaatregel Beverwijk, Heemskerk en Velsen
Gemeente BeverwijkPays-BasIT services: consulting, software development, Internet and supportFinancial transaction processing and clearing-house servicesSupporting services for the governmentDélai dans 52 joursPublié le 03 sept. 2026
Hollandia – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Aanbesteding Identity & Access Managementsysteem
Hogeschool Van Hall LarensteinPays-BasIT services: consulting, software development, Internet and supportSoftware package and information systemsDélai dans 53 joursPublié le 03 sept. 2026
Hollandia – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Managed ICT-infrastructuur en bijbehorende beheerdiensten
Gemeente Midden-DelflandPays-BasIT services: consulting, software development, Internet and supportSoftware package and information systemsAucune date limite donnéePublié le 03 sept. 2026
Hollandia – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Zaaksysteem, DMS en Omnichannel Oplossing
De Nederlandse Zorgautoriteit (NZa)Pays-BasIT services: consulting, software development, Internet and supportSoftware package and information systemsSoftware programming and consultancy servicesDélai dans 48 joursPublié le 02 sept. 2026