Retour à la recherche
Cet appel d'offres a été retiré.
Hollandia – Tüzelőanyagok – Raamovereenkomst levering Brandstoffen gemeente Maasgouw
Gemeente MaasgouwPays-BasPublié le 12 mars 2026
Délai dépasséDescription
De opdracht gaat over de uitvoering van het leveren van HVO100-brandstof (hierna HVO100) ten behoeve van het vullen van een opslagtank op de gemeentewerf in Maasbracht. Deze opdracht is een raamovereenkomst met een geraamde waarde van € 400.000 exclusief BTW inclusief optiejaren.
Codes CPV
Fuels
Documents et soumission
Résumé AI
Connectez-vous pour un résumé AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Marchés similaires
Hollandia – Tüzelőanyagok – Brandstof t.b.v. Gemalen
Waterschap ZuiderzeelandPays-BasFuelsDélai dans 37 joursPublié le 01 sept. 2026
Hollandia – Kőolajtermékek, tüzelőanyagok, villamos energia és egyéb energiaforrások – Levering duurzame energie t.b.v. diverse LVNL-locaties
Luchtverkeersleiding NederlandPays-BasPetroleum products, fuel, electricity and other sources of energyDélai dans 36 joursPublié le 31 août 2026
Hollandia – Kerozin – Refreshment operation/relocation Jet fuel stock
Stichting Centraal Orgaan Voorraadvorming AardolieproductenPays-BasAviation keroseneDélai dans 2 joursPublié le 31 août 2026
Hollandia – Villamos energia – Hogescholen Inkoop Platform - Elektriciteit en Aardgas 2028 t/m 2030 met optiejaren 2031 t/m 2034
Stichting Hanzehogeschool GroningenPays-BasElectricityNatural gasDélai dans 53 joursPublié le 27 août 2026