Retour à la recherche
Cet appel d'offres a été retiré.
Finnország – Építési munkák – Psykiatrian uudisrakennuksen II-vaiheen vedenjäähdytyskoneet ja lämpöpumput, tarjouskilpailukutsu
Varsinais-Suomen hyvinvointialueFinlandePublié le 04 juin 2026
Aucun délai donnéDescription
Varsinais-Suomen hyvinvointialue kilpailuttaa Psykiatrian uudisrakennus II-vaiheen vedenjäähdytyskoneiden ja lämpöpumppujen hankinnan rajoitetulla hankintamenettelyllä asiakirjojen osoittamassa laajuudessa. Vedenjäähdytyskoneiden ja lämpöpumppujen hankinta toteutetaan rakennuttajan omana erillisurakkana, joka alistetaan rakennuskohteen pääurakkaan sivu-urakoiden alistamissopimuksen RT 80271 mukaisesti. Rakentamisen II-vaiheen laajuus on noin n. 24 000 brm². Sairaalatoiminnan hyötyneliöt ovat 13 900 hym².
Codes CPV
Construction work
Documents et soumission
Résumé AI
Connectez-vous pour un résumé AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Marchés similaires
Finnország – Építési munkák – Sodankylän kunta, Sodankylän kunnanviraston ja kirjaston perusparannus, pääurakka (rakennusurakka, RU)
Sodankylän kuntaFinlandeConstruction workDélai dans 33 joursPublié le 03 sept. 2026
Finnország – Egészségügyi és szociális szolgáltatásokkal kapcsolatos épületek, krematóriumok és nyilvános illemhelyek építése – Osallistumispyyntö: Kirkkonummen ikääntyneiden asumisyksikön vuokratilan hankinta
Länsi-Uudenmaan hyvinvointialueFinlandeConstruction work for buildings relating to health and social services, for crematoriums and public conveniencesAucune date limite donnéePublié le 03 sept. 2026
Finnország – Építési munkák – Turun kaupunki, Uittamon koulutalon väliaikaistila, vuokratilojen toimitus
Turun kaupunkiFinlandeConstruction workDélai dans 29 joursPublié le 01 sept. 2026
Finnország – Építési munkák – VS VF3 rampit (Hansalink3/Superstar+)
Helsingin Satama OyFinlandeConstruction workHarbour construction worksEngineering design services for the construction of civil engineering worksAucune date limite donnéePublié le 01 sept. 2026