Retour à la recherche
Cet appel d'offres a été retiré.
Szlovákia – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Poskytovanie služieb bezpečnej prevádzky IKT infraštruktúry a ochrany citlivých dátových aktív vrátane zabezpečenia servisnej systémovej a technickej podpory a ich rozvoja
Úrad geodézie, kartografie a katastra Slovenskej republikySlovaquiePublié le 20 avr. 2026
Aucun délai donnéDescription
Predmetom zákazky je poskytovanie služieb bezpečnej prevádzky IKT infraštruktúry a ochrany citlivých dátových aktív vrátane zabezpečenia servisnej systémovej a technickej podpory a ich rozvoja v súvislosti s nárastom prevádzkových požiadaviek. Podrobné informácie týkajúce sa predmetu zákazky sú súčasťou Zväzku 3 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Codes CPV
IT services: consulting, software development, Internet and supportInformation technology servicesIndustry specific software development servicesSystem and support servicesSoftware maintenance and repair services
Documents et soumission
Résumé AI
Connectez-vous pour un résumé AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Marchés similaires
Szlovákia – Szoftver-karbantartási és -javítási szolgáltatások – Centrálne obstarávanie licencií IBM alebo ich ekvivalentov a súvisiacich služieb
Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republikySlovaquieSoftware maintenance and repair servicesLicense management software packageInformation technology servicesAucune date limite donnéePublié le 03 sept. 2026
Szlovákia – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Vybudovanie centrálnej integračnej platformy mesta Komárno vrátane integrácie mestských dát a IoT prvkov
Mesto KomárnoSlovaquieIT services: consulting, software development, Internet and supportSystem and support servicesSoftware development services suitesDélai dans 4 joursPublié le 31 août 2026
Szlovákia – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Technické zabezpečenie externej časti maturitnej skúšky a pilotných testovaní na školách v SR na obdobie školských rokov 2026/2027 – 2027/2028
Národný inštitút vzdelávania a mládežeSlovaquieIT services: consulting, software development, Internet and supportData conversion servicesData-processing servicesDélai dans 26 joursPublié le 31 août 2026
Szlovákia – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Dobudovanie IS Digitálny archív ŠGÚDŠ
Štátny geologický ústav Dionýza ŠtúraSlovaquieIT services: consulting, software development, Internet and supportDélai dans 25 joursPublié le 30 août 2026