Retour à la recherche
Cet appel d'offres a été retiré.
Svédország – Magasépítési munka – Nyb. Ambulansstation Hus 51, Kungsljuset 3, Kalmar
Region Kalmar LänSuèdePublié le 15 juin 2026
Délai dépasséDescription
Uppdraget omfattar en totalentreprenad för nybyggnad Ambulansstation på 5 550 m2 med tillhörande markarbeten, samt projektering för alla delar av projektet. Projektet ska genomföras i enlighet med Förfrågningsunderlagets förslag och funktionsbeskrivningar, och följa Region Kalmar läns inriktningsbeslut.
Codes CPV
Building construction work
Documents et soumission
Résumé AI
Connectez-vous pour un résumé AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Marchés similaires
Svédország – Terepegyengetés – Västra Bjäredalensverksamhetsområde Förslöv
Båstads KommunSuèdeFlatworkDélai dans 35 joursPublié le 03 sept. 2026
Svédország – Építési munkák – Entreprenad nybyggnation av grupp- och servicebostad, 16 platser
HALMSTADS KOMMUNSuèdeConstruction workBuilding construction workDélai dans 42 joursPublié le 03 sept. 2026
Svédország – Homlokzati munka – Fasadrenovering etapp 3 Björksskatan
Region NorrbottenSuèdeFacade workConstruction workDélai dans 28 joursPublié le 03 sept. 2026
Svédország – Építési munkák – Utförande entreprenad väg 26/47 Mullsjöslättäng
Trafikverket MyndighetSuèdeConstruction workDélai dans 73 joursPublié le 03 sept. 2026