Retour à la recherche
Cet appel d'offres a été retiré.
Litvánia – Közúti és egyéb járművek javítása, karbantartása és kapcsolódó szolgáltatások – Kintamos informacijos kelio ženklų postų, esančių kelio A17 0 – 22,06 km, priežiūros, remonto ir atnaujinimo paslaugos
AB Via LietuvaLituaniePublié le 01 avr. 2026
Délai dépasséDescription
Kintamos informacijos kelio ženklų postų, esančių kelio A17 0 – 22,06 km, priežiūros, remonto ir atnaujinimo paslaugos
Codes CPV
Repair, maintenance and associated services related to roads and other equipment
Documents et soumission
Résumé AI
Connectez-vous pour un résumé AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Marchés similaires
Litvánia – Transzformátorjavítási és -karbantartási szolgáltatások – 2026-ESO-781-Srovės matavimo transformatorių žemos (0,4 kV) ir vidutinės (10 kV) įtampos tinkle patikros paslaugos
UAB Ignitis grupės paslaugų centras (PV)LituanieRepair and maintenance services of transformersAucune date limite donnéePublié le 03 sept. 2026
Litvánia – Távközlési infrastruktúra karbantartása – Telekomunikacijų infrastruktūros priežiūros paslaugos (21235)
Viešoji įstaiga CPO LTLituanieTelecommunications-infrastructure maintenance servicesTelecommunications cable and equipmentDélai dans 30 joursPublié le 03 sept. 2026
Litvánia – Villamos elosztóberendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – Elektros tinklo remontas ir priežiūra
Lietuvos oro uostai (PV)LituanieRepair and maintenance services of electrical distribution equipmentAucune date limite donnéePublié le 02 sept. 2026
Litvánia – Gépjármű-javítási és karbantartási szolgáltatások – (PU-15337/26) Lengvųjų automobilių serviso paslaugos
AB „Kelių priežiūra“ (PV)LituanieRepair and maintenance services of carsDélai dans 3 joursPublié le 02 sept. 2026