Retour à la recherche
Cet appel d'offres a été retiré.
Litvánia – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Krašto kelio Nr. 108 Vievis–Maišiagala–Nemenčinė ruožo nuo 36,80 iki 43,79 km rekonstravimo projekto parengimas ir projekto vykdymo priežiūra
AB Via LietuvaLituaniePublié le 01 avr. 2026
Délai dépasséDescription
Krašto kelio Nr. 108 Vievis–Maišiagala–Nemenčinė ruožo nuo 36,80 iki 43,79 km rekonstravimo projekto parengimas ir projekto vykdymo priežiūra
Codes CPV
Engineering design servicesSupervision of project and documentation
Documents et soumission
Résumé AI
Connectez-vous pour un résumé AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Marchés similaires
Litvánia – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Gatvės jungties tarp Marijampolės m. Vasaros g. ir Marijampolės sav., Patašinės sen., Skriaudučio k. Juozo Montvilos g. naujos statybos ir Marijampolės m. Vasaros g. atkarpos k. r. projektavimas
Marijampolės savivaldybės administracijaLituanieEngineering design servicesSupervision of project and documentationDélai dans 38 joursPublié le 03 sept. 2026
Litvánia – Építési munka felügyelete – Negyvenamųjų pastatų statybos ir tvarkybos darbų, kurių vertė yra didesnė kaip 500 tūkst. Eur be PVM, techninės priežiūros paslaugų centralizuotas pirkimas (tarptautinis)
Kauno miesto savivaldybės administracijaLituanieSupervision of building workDélai dans 32 joursPublié le 02 sept. 2026
Litvánia – Igazságügyi szakértői tanácsadás – 33130 RB ruože Kaunas-Panevėžys-LT/LV siena naujos geležinkelio sankasos statyba ruože Berčiūnai-Joniškėlis 102,43-114,71 km (12,28 km)" darbo projekto dalies ekspertizės paslaugos
LTG Kompetencijų centras UAB (PV)LituanieExpert witness servicesAucune date limite donnéePublié le 01 sept. 2026
Litvánia – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Šilalės miesto nuotekų valymo įrenginių rekonstrukcijos ir plėtros projektavimo paslaugos pirkimas
Šilalės rajono savivaldybės administracijaLituanieEngineering design servicesDélai dans 30 joursPublié le 01 sept. 2026