Lengyelország – Bútorok – Sprzedaż wraz z dostarczeniem krzeseł biurowych oraz krzeseł laboratoryjnych
Description
1.Przedmiotem zamówienia jest Sprzedaż wraz z dostarczeniem krzeseł biurowych oraz krzeseł laboratoryjnych Zamówienie zostało podzielone na 2 części (2 zadania): Zadanie nr 1: Sprzedaż wraz z dostarczeniem krzeseł i taboretów laboratoryjnych Zadanie nr 2: Sprzedaż wraz dostarczeniem krzeseł biurowych 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 1.1 do SWZ. 3. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP. 4. Zgodnie z art. 257 p.z.p. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 5. Zamawiający nie wymaga złożenia wadium. 6. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 7. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U. UE L 119 z 4.5.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: — administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Uniwersytet Rzeszowski; 35-959 Rzeszów, al. Rejtana 16c, POLSKA, reprezentowany przez rektora, tel. +48 178721000, — inspektorem ochrony danych w Uniwersytecie Rzeszowskim e-mail: [email protected] , tel. +48 178723439, — Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z niniejszym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie przetarg nieograniczony. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące administrowania danych osobowych (RODO) dostępne są w SWZ.
Codes CPV
Documents et soumission
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Marchés similaires
Lengyelország – Ismeretterjesztő és reklámtermékek – Dostawa materiałów promocyjnych III
Województwo PodlaskiePologneInformation and promotion productsAdvertising materialDélai dans 34 joursPublié le 01 sept. 2026
Lengyelország – Színházi ülések – Modernizacja kina – wymiana foteli, wykładzin i oświetlenia przeszkodowego
Centrum Kultury 105 w KoszaliniePologneTheatre seatsMiscellaneous seats and chairsLighting systemsDélai dans 27 joursPublié le 01 sept. 2026
Lengyelország – Ismeretterjesztő és reklámtermékek – Dostawa artykułów promocyjnych
Województwo PodkarpackiePologneInformation and promotion productsDélai dans 33 joursPublié le 01 sept. 2026
Lengyelország – Bútorok – Dostawa regałów jezdnych i stacjonarnych do budynku Sądu Rejonowego w Płocku
Sąd Okręgowy w PłockuPologneFurnitureArchive shelvingDélai dans 30 joursPublié le 31 août 2026