Retour à la recherche
Cet appel d'offres a été retiré.
Svédország – Iskolaépületek kivitelezése – Åsa Ölmevalla grundskola
Kungsbacka kommunSuèdePublié le 25 juin 2026
Délai dépasséDescription
Kungsbacka kommun planerar en ny skolbyggnad på Åsa 5:246 som ersätter tillfälliga förskolepaviljonger. Skolan omfattar ca 5 540 kvm BTA för 500 elever och 50 personal, samt ombyggnad av ca 450 kvm i Åsa Gårdsskolan. Projektet genomförs under pågående verksamhet och inkluderar återbrukat byggmaterial med offentlig exponering av hållbarhetsinsatser.
Codes CPV
Construction work for school buildings
Documents et soumission
Résumé AI
Connectez-vous pour un résumé AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Marchés similaires
Svédország – Építési munkák – Entreprenad nybyggnation av grupp- och servicebostad, 16 platser
HALMSTADS KOMMUNSuèdeConstruction workBuilding construction workDélai dans 42 joursPublié le 03 sept. 2026
Svédország – Terepegyengetés – Västra Bjäredalensverksamhetsområde Förslöv
Båstads KommunSuèdeFlatworkDélai dans 35 joursPublié le 03 sept. 2026
Svédország – Homlokzati munka – Fasadrenovering etapp 3 Björksskatan
Region NorrbottenSuèdeFacade workConstruction workDélai dans 28 joursPublié le 03 sept. 2026
Svédország – Építési munkák – Utförande entreprenad väg 26/47 Mullsjöslättäng
Trafikverket MyndighetSuèdeConstruction workDélai dans 73 joursPublié le 03 sept. 2026