Retour à la recherche
Cet appel d'offres a été retiré.
Hollandia – Útszóró só – Levering van wegenzout
AvriPays-BasPublié le 24 juin 2026
Délai dépasséDescription
Het leveren van diverse soorten wegenzout aan de gemeenten: Culemborg, Tiel, Buren, Neder-Betuwe en de gemeenschappelijke regeling Avri, waarbij deze laatste als penvoerder zal optreden. Op basis van de afgelopen 4 jaar hebben de deelnemers aan deze aanbesteding de volgende aantallen afgenomen: 2.647 ton Steenzout 872 ton Vloeibaar dooimiddel (Pekelwater)
Codes CPV
Road saltRock salt
Documents et soumission
Résumé AI
Connectez-vous pour un résumé AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Marchés similaires
Hollandia – Nehézgépjárművek – WFSP-43571-3824 Vrachtwagen met autolaadkraan en haakarmsysteem
Wetterskip FryslânPays-BasHeavy-duty motor vehiclesBus bodies, ambulance bodies and vehicle bodies for goods vehiclesVehicle bodies for goods vehiclesDélai dans 40 joursPublié le 02 sept. 2026
Hollandia – Forgalmi jelzőlámpák – Raamovereenkomst verkeersregelinstallaties
Gemeente AssenPays-BasTraffic lightsInstallation of traffic lightsMaintenance services of public-lighting installations and traffic lightsDélai dans 58 joursPublié le 01 sept. 2026
Hollandia – Hulladék- és szeméttároló konténerek és kukák – Levering van (zelf persende) prullenbakken
Gemeente LingewaardPays-BasWaste and rubbish containers and binsDélai dans 40 joursPublié le 31 août 2026
Hollandia – Nehézgépjárművek – Vrachtauto met opbouw
Gemeente MeppelPays-BasHeavy-duty motor vehiclesDélai dans 9 joursPublié le 31 août 2026