Retour à la recherche
Görögország – Klinikaihulladék-gyűjtési szolgáltatások – (ΑΔ 104/2026/424 ΓΣΝΕ, ΕΣΗΔΗΣ:519143) ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ ΕΑΑΜ & ΜΕΑ
424 ΓΕΝΙΚΟ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΕΩΣ (424 ΓΣΝΕ)GrècePublié le 03 sept. 2026
35 jours restantsDescription
Αριθμός Διακήρυξης 104/2026 του 424 ΓΣΝΕ : Ηλεκτρονικός δημόσιος διαγωνισμός «ανοιχτής διαδικασίας», σύμφωνα με τo άρθρο 27 του Ν.4412/2016, για τη Σύναψη ετήσιας σύμβασης για τη ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ ΕΑΑΜ & ΜΕΑ του Νοσοκομείου.
Codes CPV
Clinical-waste collection servicesLift-maintenance services
Documents et soumission
Résumé AI
Connectez-vous pour un résumé AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Marchés similaires
Görögország – Takarítási szolgáltatások – ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ
ΨΝΑ ΔΡΟΜΟΚΑΙΤΕΙΟ ΝΠΔΔGrèceCleaning servicesDélai dans 40 joursPublié le 03 sept. 2026
Görögország – Épülettakarítási szolgáltatások – ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΕΙΔΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣGrèceBuilding-cleaning servicesCleaning productsDélai dans 62 joursPublié le 03 sept. 2026
Görögország – Hólapátolási szolgáltatások – Εξασφάλιση βατότητας Εθνικού και Επαρχιακού οδικού δικτύου Π.Ε. Ευρυτανίας από χιονοπτώσεις και λοιπά καιρικά φαινόμενα 2026-2028
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣGrèceSnow-clearing servicesStreet-cleaning servicesDélai dans 31 joursPublié le 02 sept. 2026
Görögország – Hólapátolási szolgáltatások – ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΑΠΟΧΙΟΝΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2026-2027 ΣΤΟ ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΠΕΜΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣGrèceSnow-clearing servicesDélai dans 34 joursPublié le 02 sept. 2026